Cam Bölme Duvar

Blog

Cam Bölme Duvar

Cam Bölme Duvar

Yerden başlayıp tavana kadar uzanan sistemler bölme sistemleri olarak adlandırılır. Cam bölme ile istenilen ölçüde ve yükseklikte duvar elde edilebilir. Ofis bölme sistemleri çalışma alanlarını birbirinden ayıran sistemlerdir. Çalışma alanlarının görselliğini bozmayan bir tasarıma sahip cam bölme duvar hızlı kurulum için uygun bir seçenektir. Aynı zamanda ekonomiktir. Estetik görünümlü ve modern ofislerde kullanıma uygunluğu ile ofis dekorasyonunu tamamlamaktadır.

Kısa sürede monte edilme özelliği bulunan bölme duvarlar kaldırılarak farklı bir yerde de kullanılabilir. Bu bakımdan sökülmesi de kolay olan cam bölme duvarları sonradan yer değiştirebilmek bu sistemin özelliklerinden. Bölme duvarların jakuzili, kaplamalı, panelli, çift cam aralı ve hareketli modelleri bulunmaktadır.

Cam Bölme Duvar Sistemleri

Geniş alanları birkaç parçaya ayırmak ve böylece odalar oluşturmak için bölme duvar sistemlerine gereksinim duyulmaktadır. Ofislerde çalışma ortamlarının birbirinden ayrılmasından sık sık kullanılan bu sisteme nadir de olsa evlerde de yer verilmektedir. Hem estetik bir görünüm sunan hem de uf kullanışlı olan bu sistemle çalışma ortamından da tasarruf edilmektedir. Resmi kuruluşlarda da oldukça rastladığımız bu sistemin birçok avantajı bulunmaktadır. Ofislere modern bir görünüm kazandırırken fonksiyonel olması da kullanış kolaylığını beraberinde getirmektedir. Binaya fazladan yük yapmayan cam bölme duvar sistemleri beton duvarlara göre daha hafif ve tehlikesiz olmaktadır. Firmamızın sunduğu bölme sistemleri geri dönüşüm özellik taşımakta olup kaliteli malzemelerden oluşmuş sistemlerdir.

Cam bölme sisteminde kullanılan malzemeler arasında lamine bulunmaktadır.  Bu malzemenin kullanış amacı ise şeffaf görünüm elde etmektir. Duvarların rengi değiştirilebilmekle beraber cam üzerine kaplanan filmler de ortama farklı bir hava katmaktadır. Cam bölme duvar sistemleri arasında sık kullanılan jakuzili bölme sistemine bankalarda, ofislerde ve çağrı merkezlerinde sıklıkla rastlanmaktadır. Firmamız isteğe bağlı olarak farklı boyutta, modelde ve renkte cam bölme sistemlerini bulundurmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız kaliteli malzemelerden oluşturulan bölme duvar sistemlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Cam Bölme Duvar Sistemi Özellikleri

Çeşitli ortamları kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan cam bölme duvar sistemi modellerinin her birinde farklılıklar olsa da ortak özellikleri bulunmaktadır. Bölme duvar sisteminin özellikleri aşağıda verilmiştir.

  • İnşaata gerek duyulmadan monte edildiğinden zaman kazandırması.
  • Fazla harcamaya yol açmaması ve böylelikle tasarruf sağlaması.
  • Gürültü kirliliği yaratmaması.
  • Çevre kirliliğine neden olmaması avantajları arasındadır.
  • Taşınabilir ve yeri değiştirilebilir olması da önemli avantajlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Bölme duvarlar estetik görümleri ile ortama yaratıcı ve yeni bir görünüm kazandırmaktadır.
  • Her bir odanın daha çok ışık almasını da sağlamaktadır.
  • Bu sistemler aynı zamanda uzun ömürlü olup yıpranmayan yapı malzemeleridir.
  • Silinebilir yüzeylere sahiptirler.
  • Ofis ortamında ısı ve ses yalıtımını sağlayarak çalışmayı kolaylaştırmaktadır.

Demontable Cam Bölme Duvar Sistemi

Bölme duvar sistemleri çalışma alanlarında ortamın tasarımına uygun şekilde hazırlanan ve ekonomik yapı sistemlerinden biridir. Fabrikada hazırlanan parçaları ile kolay monte edilip, kolayca başka alanlara taşınabilir. Ofisi başka bir yere taşıma durumunda da monte dilen parçaları sökerek yeni iş yerine götürebilme olanağını sunar. Dekorasyonda değişikliğe gidilmek istendiğinde de bu sistemler farklı alanlarda değerlendirebilir. Elektrik tesisatının da bu sistemde kolay düzenlenebilir olması dikkat çekmektedir. Bu sistemle ofislerin değeri artarken daha mutlu bir çalışma alanına sahip olan çalışanların motivasyonları da yükselmektedir.

Ahşap malzemenin cam ile birleşmesinden doğan ve bölme duvar sisteminin ilk çıkan modeli olan ahşap cam bölme duvar ofislerdeki soğuk havayı dağıtarak daha klas ve modern görüntü ile beraber sıcak havayı da getirmektedir. Müşteri istekleri dikkate alınarak farklı ürün çeşitleri, modelleri ve renk seçenekleri bulundurulmakla beraber en yeni ve en kaliteli cam bölme sistemlerini sizlere sunmaktayız.

Cam Bölme Duvar Fiyatları

Cam bölme sistemlerinin fiyatları modelden modele farklılık göstermektedir. Kullanılan malzemeler de fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Kaliteli işçilikle üretilen ve firmamızca sizlere sunan cam bölme duvar sistemleri işyerleriniz için ideal ve ekonomik bir seçenek olmaktadır. Odaların sayısı, bölme duvarın ebatı gibi bilgiler doğrultusunda fiyatları belirlemekteyiz. Ofis cam bölme duvar sistemlerinde müşterinin yanında olarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. En yeni ve modern görünümlü yapı sistemleri için kaliteden ödün vermeyen firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın