Blog

Cam Ofis Bölme

Cam Ofis Bölme

Ofis bölme sistemleri ofis alanlarının tasarımına katkıda bulunan temel sistemlerden bir tanesidir. Ofislerin organizasyonunda maliyetten tasarruf edilmesini de sağlamaktadır. Duvar bölme sistemine göre daha hoş bir görünüm sunacaktır. Sabit bölme sistemlerine göre daha kullanışlıdırlar. Yüksek boyutlarda yapılıp tabandan tavana doğru istenilen genişlikte tasarlanmaktadır. Katlanabilir olabilir ve sürgülü kapılardan oluşabilirler. Kayma mekanizmaları sayesinde de kolay açılım olanağını sunarlar. Büyük ofislerde ortamı odalara ayırmak için cam ofis bölme sistemleri kullanılarak yeni alanlar oluşturulur.  Bu sistemlerde kullanılan camlar ses geçirmez ve bu sayede gizlilik özelliğini de bulundurmuş olur. Cam ofis bölme sistemleri çalışan motivasyonu yüksek tutulmasına katkıda bulunmaktadır.

Cam Ofis Bölme Avantajları

Ofislerde kullanılan cam bölme sistemleri şeffaflık, verimlilik, düşük maliyet, alandan tasarruf ve gün ışığının kaybedilmemesi gibi olumlu avantajları da beraberinde getirmektedir. Cam ofis bölme ile ofisinizde müşterilerinizi daha rahat şekilde ağırlayabilmek de mümkündür. Sunduğu estetik ile ortama hoş bir görünüm katmaktadır.

Ofis ortamlarında ofis bölme sistemleri ile getirilen şıklık çerçeveli ya da çerçevesiz duvarlardan oluşabilmektedir. Her iki görünüm de ofisin daha modern görünmesini sağlayacaktır. Bu sistemler konferans salonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda şeffaf olmaları sayesinde stadyumlarda da kullanım alanı bulmaktadır. Ofis bölme sistemleri avantajlarına sahip olmak için firmamızın farklı ve modern çeşit bölme sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Cam Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri

Ofis bölme sistemlerinde çalışanların verimliliğinin yüksek olması için şeffaf camlar ya da film kaplı camlar tercih edilmektedir. Bu sistemler ofislerin daralmamasına ve daha az alanın kaplanmasını sağlamaktadır. Ofislere modern bir görünüm katan cam ofis bölme farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Bu sistemler yapılırken farklı malzemelerden yararlanılmaktadır. Alüminyum cam bölme dayanıklı yapısı ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Tek camlı ya da akustik çift camlı sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler duvar derecesine göre iç ofisleri ticari alanlardan ayırmaya yardımcı olmaktadır. Temperlenmiş, demir içerikli, lamine gibi farklı malzemelerden elde edilebilir. Düz ya da kavisli olabilirler. Yükseklikleri ve panel genişlikleri de ofise bağlı olarak değişmektedir. Firmamız farklı ebatlarda ve tasarımlarda müşteri memnuniyetini temel alarak kaliteli ürünlerini sizlere düşük fiyatlarla sunmaktadır.

Çerçevesiz Cam Ofis Bölme Sistemi

Tek camlı çerçevesiz sistemler cam ofis bölme sistemi olarak adlandırılır. İç ticari alanları organize ermede kullanılan cam ofis bölmeler onlarca model seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Montajı bakımından da kolaylık sunan bu sistemler iki parçalı bölümlerden de oluşabilmektedir. Kolayca sökülerek başka yerlere taşınma ve taşınma özelliklerine sahiptir. Camlı bölme sistemlerinde modern temizlik yöntemleri uygulanabilir. Düzenli olarak temizlenmeleri camların daha parlak ve hijyenik olmasını sağlayacaktır.

Menteşeli, sürgülü, ahşap ve çeşit modelleri bulunan ve istenilen renklerde tercih edilebilen cam bölme sistemlerinde çerçeveler ile geleneksel bir görünüm de yaratılabilir. Tasarımları profesyonel şekilde gerçekleştiren firmamız yüksek donanımlı cam ofis bölme sistemleri arasından seçimi size bırakmaktadır.

Cam Ofis Bölme Fiyatları

Cam malzeme ofislerin kaliteli bir tasarıma sahip olması için sınırsız seçenekler sunmaktadır. Ofisleri bölümlere ayırmak için ideal bir çözüm olan bu sistem kaliteli bir görünüm meydana getirmektedir. Ofis bölme sistemleri fiyatları hesaplanırken ofis alanının kaç m2 olduğu dikkate alınmaktadır. İşçilik için istenilen bu bilgi doğrultusunda cam ofis bölme sistemi m2 üzerinden farklı modellerde tasarlanmaktadır. Fiyatlara etki eden bir diğer özellik ise profil kalınları ve jakuzili olup olmadığıdır. Kullanım ömürleri oldukça uzun olan bu sistemler ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını sürdüren firmamız bu alanda en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak sayısız tasarım seçeneği ile odalarınıza doğru çözümler sunmaktadır.

Bir cevap yazın