Blog

Modüler Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Modüler Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Son zamanlarda inşa edilen kamu kurumları veya özel iş merkezleri tek parça geniş alanlar olarak hizmete sunulmaktadır. Bunun amacı çalışmak için daha geniş ortamın sağlanmasıdır. Bu alanlarda yönetici odaları ve çalışan odaları bölme sistemleri ile ayrılmaktadır. İster kişi başı halinde ister toplu kişilerin kullanacağı biçimde uygulanan bu sistem fiyat açısından da oldukça uygundur. Modüler ofis bölme sistemleri fiyatları yapılan keşifle belirlenmektedir. Sistemin kurulacağı alanın büyüklüğü, malzemenin cinsi ve kalitesi, sistemin duvar boyu ve kısa boy tercihi, sistemde kullanılacak olan ek kurulum malzemeleri, bölmeler arası kablo geçişleri fiyatın belirlenmesine etkendir. Ölçü alma ve kurulum işlemi oldukça kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Birçok yönden avantaj oluşturan bu sistem fiyat açısında da oldukça uygundur. Farklı firmalardan alınan fiyat tekliflerinin ardından kişilere en uygun gelen yere bölme sistemini yaptırmak mümkündür. Ofis bölme sistemini yapan kişiler gerektiği zaman söküp takma işini yapabilmektedir.

Modüler Ofis Bölme Sistemleri hakkında

Modüler, parçalı yapıların bir araya gelmesi ile oluşturulan sisteme verilen addır. Son zamanlarda bu sistemin yaygın olarak kullanılmasına birçok etken vardır. Tercih sebeplerinden bir tanesi modüler ofis bölme  sistemleri fiyatları yönünden avantaj oluşturmasıdır. Aynı zamanda uygulanan alanın havasını değiştirmektedir. Daha modern ve şık bir ofis isteyenlere önerilebilecek sistemlerden bir tanesidir. Ofisin ihtiyacına göre oda sayısını arttırmak, çalışan kişilere daha rahat çalışma ortamı sunmak demektir. Çalışma ortamı rahat olan kişiler daha verimli çalışabilmektedir. Bir diğer yönü bölmeler arası ses ve ısı geçişlerinin dengeli olmasıdır. Sistemler arası ihtiyaç duyulabilecek kablo tesisatı çalışmaya engel değildir. Her hali ile ortamı farklı kılan bu sistemler birçok firma tarafından yapılmaktadır. Ofis bölme sistemleri konusunda biz müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Aynı zamanda tecrübeli ve eğitimli çalışanlarımızla birlikte ofis bölme sistemleri konusunda müşterilerimize farklı fikirler sunmaktayız. Modüler ofis bölme sistemleri fiyatları müşteriyi memnun edecek şekilde firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Modüler Ofis Bölme Sistemleri

Bu sistemde kullanılan malzemeler alimünyum bölme duvar ve çelik profillerdir. Her mekanı uygun bölme duvar uygulaması bu malzemeler ile rahatlıkla yapılmaktadır. Hafif malzemelerden oluşan sistem parçaları mekana şık bir görüntü sunarken bina yükünü de hafifletmektedir. Kısa sürede kurulum ve montaj işlemi yapılmaktadır. Firmamız çalışanları keşif çalışmalarının ardından, ölçü alımı ve daha sonra montaj işlemi ile ofisi daha kullanışlı hale getirmektedir. Ofis ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan sistemin ardından daha ferah ortam ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda monte edilen modüler ofis bölme sistemleri tekrar sökülebilmektedir. Adres değişikliği nedeniyle ofis değişikliği yapıldığında tekrar aynı parçalar kullanılabilmektedir. Bu da ekstra masrafın önüne geçmektedir. Firma olarak kurulumu tamamlanan ofis bölme sistemlerinin ardından oluşabilecek aksaklıklara karşı tekrar kontrol ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan modüler ofis bölme sistemleri fiyatları, uygun fiyat sayesinde kaliteli hizmet verilmektedir.

Bir cevap yazın