Blog

Ofis Ara Bölme Sistemleri

Ofis Ara Bölme Sistemleri

Klişe bölmesiz ve standart düzendeki şirket planlamalarından sonra ofis ara bölme sistemleri hem size hem de şirketinizdeki verime fazlasıyla iyi gelecektir. Ancak doğru şekilde yapılmalı ve aynı zamanda ofisinizle uyumlu bir görüntü sergilemelidir. İşte biz de bunu çok iyi bildiğimizden dolayı bugün çalışmalarımıza hala devam etmekte ve yaptığımız her işin de sonuna kadar arkasında durabilmekteyiz.

Gerçek Anlamda Ofis Ara Bölme Sistemleri Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle bu sorunun cevabı bizlerden tam olarak ne istediğinize göre değişmektedir. Çünkü bazı müşterilerimiz ahşap görünümlü ofis ara bölme sistemleri isteseler de bazı müşterilerimiz tamamıyla alüminyum ve iç bölmenin dışarıdan naklen görülemeyeceği bir sistemden yana olabilmektedirler. Buna karşılık tüm müşterilerimizin ortak olarak bizlerden istediği iki unsur ise ses – ısı yalıtımı ve doğal görünümdür. O halde bizler de hiçbir müşterimizi kırmamaya özen gösteriyor ve zengin bir çeşitliliğe sahip olan aksesuarlarımızı da satın alacağınız paketin içine dahil ederek ekstra ödemelerin oluşmasını engelliyoruz.

Peki ofis ara bölme sistemleri gerçekten nasıl olmalıdır, biliyor musunuz? Öncelikle uygun üretim koşullarında imal edilmelidirler. Ayrıca konuyla ilgili standartlar da göz önünde tutulmalı ve buradan yola çıkılarak kaliteli bir işçilik ile çalışılmalıdır ki zaten bizler de buna çok dikkat ediyoruz. Üstelik müşterilerimizden gelen talebe göre yapı maddesi seçimi yapabiliyor ve görsel olarak çok daha imaj sahibi donanımlar ortaya çıkarabiliyoruz.

Bir diğer yönden bizimle çalışmayı kabul eden her müşterimiz için de sistemin içerisine klima kontrolörleri ve elektrik armatürleri de ekleyebiliyoruz. Başka bir ayrıntı olarak ise tüm camlı modüllerde mikro jaluziler kullanıyor ve özellikle müşterilerimizin üzerinde durduğu iç ve dış alan arasındaki görsel ayrımı itina ile yerine getirebiliyoruz. Böylelikle de hem kalitemizi bir kez daha kanıtlıyor hem de sizler için çok daha uzun ömür vaat eden çalışmalar ortaya koymuş oluyoruz.

Son olarak ise dilerseniz kapı kasa tasarımları da yapabiliyor ve bu özelliğin de kullanışlı olmasına dikkat ediyoruz. Ancak bu konunun kolay montaj şartını engellemesine de izin vermeyerek en yakın teslim süresi ile birlikte hem çok hızlı hem de çok ekonomik işlere imzamızı atabiliyoruz.

Ofis Ara Bölme Sistemleri Fiyatları

Evler, hastaneler, iş yerleri, havaalanları ve otellerde sıkça kullanılan ofis ara bölme sistemleri için aslında tek bir fiyat vermek çok da mümkün değildir. Çünkü burada belli başlı faktörler göz önünde bulundurulmakta ve buna göre de ortaya net bir sonuç çıkarılabilinmektedir. O halde fiyatları en çok etkileyen unsurun seçeceğiniz malzeme olduğunu söyleyerek işe başlayabiliriz. Çünkü ahşap ile alüminyum arasında ve alüminyum ile cam arasında fiyat farkları bulunmaktadır. Ayrıca ofis bölmeleriniz için tek ya da çift cam kullanacak olmanız da yine toplam bakiyeyi doğru orantılı olarak etkilemekte ve buna kapı seçeneği de eklendiğinde ortaya biraz daha farklı bir fiyat çıkabilmektedir. Ama bizler her şeye rağmen müşterilerimizin değerini biliyor ve onlara en iyisi ile en yenisini götürebilmek için elimizden geldiğince ekonomik davranmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın