Blog

Ofis Bölme Sistemleri İstanbul

Ofis Bölme Sistemleri İstanbul

Çalışanların bulundukları yerde kendilerini iyi hissetmeleri verimliliğini artırmaktadır. Bundan dolayı işverenler personelinin daha rahat çalışmasını ve dikkatinin dağılmaması için ofisleri daha küçültmektedir. Yeni ofis tasarımları daha önceki yıllara göre farklılık göstermektedir. Daha az kişinin çalıştığı, şık ve modern dizaynlar kullanılmaktadır. Günümüzde ofis bölme sistemleri İstanbul iş dünyasında hem maddi hem de manevi kolaylıklar sağlayan yeni tasarımlar tercih edilmektedir.  Ofis bölme sistemleri, büyük alanların daha az personelin çalışacağı şekilde cam ahşap veya panellerle bölünmesidir. Kalabalık ortamda verimlilik düşer, dikkat dağılır. Bunda dolayı müdür, müdür yardımcıları, yönetim kurulu, personellerin odalarının ayrılması gerekmektedir. Böylece kişilerin belli odaları ve yaşam alanları olacaktır. Diğer mekanlar ise daha genel anlamında kullanıma açık olacaktır.

Tercihleri Açısından Ofis Bölme Sistemleri İstanbul

Yılların tecrübesi, deneyimli personellerimiz ile müşterimize yol göstermekteyiz. Modele, malzemeye karar vermek zor olabilir. Fakat firmamızın tecrübelerini değerlendirerek şık ve modern ofise sahip olabilirsiniz. Ofis bölme sistemleri İstanbul mekanlarında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müdür, müdür yardımcısı gibi yönetici odaları için dışarıda görülmeyen bölmeleri kullanmaktayız. Yönetim kurulu, toplantı odaları için çift camlı uzaktan kumandalı jaluzili bölmeler, personel odalarında ise cam cama veya cam buğulu camlı bölmeler tercih edilmekteyiz.  Tam boy yerine kısa cam duvar daha çok tavsiye etmekteyiz. Camların çift olması ise ses yalıtımı açısından önemli olacağından bizim tavsiyemiz çift camdan yanadır.

Ofis Bölme Sistemleri İstanbul Modelleri

Plaza, holding, iş merkezleri, haber merkezleri gibi büyük işletmelerin olduğu yerlerde ofis bölmelerine sıklıkla rastlanmaktadır. Ofis bölme sistemlerimiz ile ofis elemanlarına ve yönetici ekibine ses ve ısı yalıtım probleminin olmadığı ortamlar meydana getirmekteyiz. Ofis bölme sistemleri İstanbul her konuda olduğu gibi bu konuda da bir örnek teşkil etmektedir. En güzel modellerin ve tasarımların sunulduğu İstanbul’da bölme denilince akla cam gelmektedir. Aslında ofis bölmede ahşap, panel gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Fakat daha modern bir görünüm sergilediğinden dolayı holdinglerde genellikle cam bölmeler kullanılmaktayız. İskeletlerinde ise birinci sınıf alüminyum tercih etmekteyiz. Alüminyum olmasın sadece cam olsun isteyen plazalara cam cama sistemimizi uygulamaktayız.

Zabıtan, belediyeden herhangi bir izin almadan ofis bölme faaliyeti gerçekleştirilebilmektedir. Ofis bölme sistemleri İstanbul ürünlerinin tamamı ISO 9001 kalitesinde üretilmektedir. Ofisinizin dizaynına uygun şekilde tasarlanan bölmeler ile tam bir bütünlük yakalarız. Kurumsal bir görüntü tercih eden şirketlere bölme tavsiyemiz alüminyum çeşitlerimizdir. Alüminyum bölmeler daha prestijli ve kurumsal bir hava meydana getirmektedir. Ofis bölmeleri sadece iş merkezleri, plazalar, bankalarda kullanılmamaktadır. Okullarda, üniversitelerde, eğitim merkezlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Eğitim alanları firmamızın çift camlı jaluzili cam bölmelerini tercih etmektedir. Daha sıcak, doğal ortamlarınızda ise ahşap bölmeleri kullanmayı tercih etmekteyiz. Ürünlerimizin hepsi neme, ısıya, yangına dayanıklın olup kabarma, dökülme yapmaz. Uzun süreli kullanma garantisini vermekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın