Blog

Ofis Seperatörler

Ofis Seperatörler

Günümüzde iş yerleri için kullanılacak alanlar genellikle düz mekanlardan oluşmaktadır. Mekan için gerekli olan yönetici ve çalışan odaları ofis seperatörleri ile ayrılmaktadır. Yönetici odalarının ayrı olmasının yanında çalışan odaları için ister tek tek istek bir kaç kişiye göre ayarlanabilir bölmelerde bu şekilde yapılmaktadır. Ofis seperatörleri ısı ve ses yalıtımına uygun olarak düzenlenmektedir. Çalışan insanların birbirlerinin seslerinden rahatsız olmamaları için gerekli düzenleme yapılmaktadır. Aynı zamanda çalışma motivasyonlarının düşmesini engellemeyen sistemlerdir. Ofis bölme sistemleri uzun ve kısa boylu modelleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Gerektiğinde tavana kadar duvar gibi seperatörlerin yanında kısa boylu duvarların yarısına kadar olan seperatör modelleri de bulunmaktadır. Kuruldukları mekanın havasını ve duruşunu değiştiren bu modellere kapı detayı da eklenmektedir. Cam seperatörlere eklenen ahşap seperatörler ortama farklı bir hava katmaktadır. Yine cam kapı detayı ortamı daha şeffaf göstermesi açısından tercih edilmektedir.

Ofis Seperatörleri Hakkında

Son yıllarda kullanım alanı oldukça geniş olan bu seperatörler müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Ofis seperatörleri yaşam alanlarının yanında, iş alanlarında, kamu kurum ve kuruluşlarının bulunduğu alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanının geniş olmasına etken olarak kurulum işleminin kolay olması, kullanılacak alana farklı bir hava katması, modern ve şık olması, normal inşaat işlemlerine göre masrafsız olması ve geri dönüşüm imkanı sunması sayılabilmektedir. Adres değişikli yapıldığı zaman demonte olan ofis seperatörleri sökülüp tekrar takılabilmektedir. Montaj sırasında kullanılan aparatlar göze hitap eden şıklıkta olup, mekanda hoş bir görüntü sunmaktadır. Bu seperatörler ofis bölmesinde kullanımının yanında dar alanlarda yan yana kullanılan çalışma masalarının bölünmesinde de kullanılmaktadır. Biz firma olarak müşteri ihtiyaçlarına itina ile cevap vermeye çalışmaktayız. Ofis seperatörleri konusunda müşteriye gerekli bilgi ve desteği sağlamaktayız.

Ofis Seperatörleri Fiyatları

Montajının ardından bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanıma uygun olan bu seperatörler, bakteri barındırmayan özelliği ile insan sağlığına uygundur. Aynı zamanda temizliği bir hayli kolaydır. Fazla emek istemeden kolaylıkla temizlenmektedir. Ofis seperatörleri, mekanın genişliğine göre 3 gün ile  3 hafta gibi bir zamanda kurulumu tamamlanmaktadır. Bu seperatörlerin fiyatları mekanı keşif için gelen çalışanlar tarafından belirlenmektedir. Kaç kişilik alanların oluşturulacağı, mekanın ışıklandırılması, bölmeler arası gerekli kablo tesisatı keşif sırasında hesap edilmektedir. Bu doğrultuda müşteri için gerekli olan tüm ayrıntılar çalışan ekibimiz tarafından düzenlenmektedir. Mekanın boyutuna göre, kullanılacak olan malzemenin metrekaresine göre, malzemenin kalitesine göre fiyatları değişmektedir. Firma olarak müşterilerimize fiyat konusunda gerekli desteği vermekteyiz. Tüm kurulum ve montaj işlemi uzman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Kurulumun ardından oluşabilecek aksaklıklara karşı bakım ve tamir işlemlerini yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda ofis seperatörleri hakkında her türlü bilgilendirmeyi müşteri talebi doğrultusunda vermekteyiz. Bu konuda firma olarak her türlü desteği vermeye hazırız.

Bir cevap yazın