Blog

Seperatör Ofis Bölme Sistemleri

Seperatör Ofis Bölme Sistemleri

Son dönemlerde modern iş alanları, iş sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu konuda tam da müşteri beklentisine cevap verecek ofis sistemlerinden bir tanesi de seperatör ofis bölme sistemleri dikkat çekmektedir. Bu sistemin en bilinen özelliği kısa boylu ve camlı sistem olmasıdır. Genellikle açık ofis olarak kullanılan alanlarda tercih edilmektedir. Seperatör ofis bölme sistemleri, ortam için gerekli olan ısıtma, soğutma ve ışık gereksinimini bir arada bulundurmaktadır. En çok tercih edilen modelleri arasında kısa boylu buzlu cam veya yarısı ahşap üzeri cam seklinde olan kısa boylu ofis bölme sistemleridir. Normalde ölçüleri standart olan bu sistem müşteri talebi doğrultusunda değişebilmektedir. Ortama estetik bir görüntü sunmaktadır. Daha şık ve ferah bir ortam sunan bu sistem çalışan kişilerin performansının artmasına olumlu etkileri bulunmaktadır. Sistem montesinde alimünyum profiller kullanılmaktadır. Sistemde bulunan ayaklar sayesinde devrilme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak mümkün değildir.

Seperatör Ofis Bölme Sistemleri Hakkında

Bu sistemde kullanılan ana malzeme genellikle camdır. Ortama farklı bir hava katması camın ferah görünümünden kaynaklanmaktadır. Camın her türlü modeli bu sistemde rahatlıkla kullanılmaktadır. Müşteri tercihi doğrultusunda mekanı daha şık hale getirmek için çalışanlarımız gerekli çalışmayı yürütmektedir. Firmamız tarafından, seperatör ofis bölme sistemleri kurulacak alanın keşif ve ölçü işlemi yapılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız ofis için gerekli olan kısımlar hakkında fikirler sunmaktadır. İş yeri sahibi ile yapılan ortak çalışmanın ardından mekanın boyutuna göre 3 gün ile 3 hafta arasında sistemin kurulumu tamamlanmaktadır. Hassas malzeme olan cam seperatörlerin taşınması, kesilmesi ve monte edilmesi deneyimli ekibimiz sayesinde özenle yapılmaktadır. Mekan içinde gerekli bölme sayısına uygun monte işlemi yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde kurulumu tamamlanan sistemin ardından farklı mekanın huzuru ile çalışmak mümkündür.

Seperatör Ofis Bölme Sistemleri İle

Çalışan kişilerin işlerini daha verimli yürütebilmesi için iş yerindeki ortamı önemlidir. Yapılan inşaatların kiralanması ve satın alınması halinde ortamı değiştirmek pek mümkün olmamaktadır. Bu noktada seperatör ofis bölme sistemleri, hem işverenin hem çalışanın ihtiyaçlarını karşılayacak bir sistem sunmaktadır. İster tek kişilik bölmeler halinde, ister birçok kişinin bir arada bulunmasını sağlayacak bölmeler halinde bu sistem kurulmaktadır. Firma olarak müşteri beklentisine cevap verecek çalışmalar yürütmeye çalışmaktayız. Sistemin ilk kurulumunu tamamladıktan sonra gerekli durumlarda bakımlarını yine yürütmekteyiz. Demonte olan seperatör ofis bölme sistemleri başka bir alana uygulanacağı zaman yine çalışanlarımız gerekli yardımı yapmaktadır. Bu sistem için uyguladığımız uygun fiyat politikası ile herkesin ihtiyacını karşılamak için çaba sarf etmekteyiz. Bu sistem çağrı merkezleri gibi kalabalık çalışanların kullanımına uygun bir sistemdir. Gerekli görüldüğü taktirde masa seperatörleri montajı yapılmaktadır. Bu sayede daha dar mekanların kullanım alanını genişletmek mümkündür. Bu alanda sunulan farklı fikirler ofis ortamının değişmesine olanak tanımaktadır.

Bir cevap yazın