Blog

Fonksiyonel Ofis İç Bölme Sistemleri

Fonksiyonel Ofis İç Bölme Sistemleri

Çağımızın gerektirdiği fonksiyonel ofisleri kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler ile hayata geçirmeyi başaran ofis iç bölme sistemleri konusunda profesyonel firmamız, sektörün güvenilir ve lider firmaları arasında yer almaktadır. Yaptığı profesyonel işler ile müşteri memnuniyetini hedef alan firma her geçen gün bu alanda daha sağlam bir yer edinmektedir. Son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek proje ortaklarımıza en yenilikçi çözümleri sunmaktayız. Son trendler doğrultusunda en modern ve ergonomik uygulamalar ile iş yerleriniz farklılık kazanacak.

Farklı metotlar ve tasarımlarla uygulanan modüler sistemler sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız projeler hızlı uygulanır. Yeni bir ofise geçmiş veya kullandığınız ofiste artan iş hacminiz ya da yeni uygulamalar gereği farklı kullanım alanlarına ihtiyacınız olabilir. Kullandığımız ofis iç bölme sistemleri ile size en uygun çözümü en uygun fiyatla sunmaktayız.

Ofis İç Bölme Sistemleri Kullanımının Avantajları

  • Dekoratif uygulamalar sayesinde ofisiniz daha modern ve şık görünecektir.
  • Çalışanlar için uygun çalışma alanları yaratılacak ve özelleştirme sağlanarak ofis ortamı daha verimli hale gelecektir.
  • Ofislerde bolca bulunan kabloların uygun şekilde aktarılmasını sağlar.
  • Çalışma alanlarının belirlenmesi, departmanların ayrılması, yönetici odası veya toplantı salonu, bekleme veya görüşme odası gibi alanları belirleyerek ofisinizi en uygun şekilde düzenlemenizi sağlayacaktır.
  • Kullanılan modüler sistemler kurulum kolaylığı ile iş ve zaman kaybını en aza indirir.
  • Bir birinden farklı uygulama seçenekleri ile hayalinizdeki ofisi yaratabilirsiniz.
  • Tam bölme sistemler ses ve ısı yalıtımı sağlar.
  • Cam bölme ve seperatör sistemler ışıktan tam faydalanma sağlar.
  • Cam, ahşap, panel gibi farklı malzemeler kullanılarak ofis iç bölme sistemleri oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Fonksiyonel Ofis İç Bölme Sistemleri Çeşitleri

Modüler tam bölme; bu uygulamalar tam camlı, ara veya yarı camlı şekilde uygulanır. Cam uygulamalarında ahşap veya alüminyum paneller kullanılabildiği gibi tamamen cam ofis bölmeleri de hazırlanabilir. Dekoratif camlar; renkli cam, cam kumlama, film uygulaması ile arzulanan etkiler yaratılabilir. Ayrıca çift cam arası mikro jaluzi uygulamaları da yapılabilir. Bu tip ofis iç bölme sistemleri, ses ve ısı yalıtımı sağlarken ışıktan da gerektiği gibi yararlanılarak tasarruf sağlanır. Aynı zamanda yeterince özelleştirme yapılmış olur. Cam veya panellerden hazırlanan hareketli modüler bölmeler ofis içinde ihtiyaç duyulduğunda farklı alanlar yaratır. Hem dekoratif hem de fonksiyonel alanlar oluşturulur.

Seperatör bölme sistemleri yarı açık alanlar oluşturur. Masalarda veya alanlarda kullanılan bu ayrıştırma açık ofis alanlarında dahi özelleştirmeyi sağlarken aynı zamanda elektrik, internet, telefon gibi araçların bağlantı sistemlerini kolaylıkla taşıyarak kablo kalabalığını ortadan kaldırır. Işık, soğutma ve ısıtma sistemlerinden tam olarak yararlanılan bu bölmelerde oldukça şık tasarımlar kullanılabilir. İsteğe göre cam, ahşap veya profil paneller, dekoratif camlar veya giydirme uygulamaları ile istenilen çağdaş görünüm elde edilir. Firmamız tarafından tüm uygulamalar hızlı ve ekonomik olarak en kaliteli malzemeler ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Bir cevap yazın