Blog

Ahşap Seperasyon Sistemleri

Ahşap Seperasyon Sistemleri

Geniş alanları kullanışlı bir şekilde bölmelere ayırmak veya kullanılacak alanda farklı dekoratif oluşturmak amacıyla kullanılan ahşap seperasyon sistemleri son yıllarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sistemler ofislerin odalara bölünmesinde, salona bağlı mutfağın bölünmesinde, koridor ve salonu birbirinden ayırmada kullanılmaktadır. Aynı zamanda gece kulüplerinde küçük localar oluşturmak için, konferans salonlarında bölmeler oluşturmak için kullanılmaktadır. Ahşap masa seperatörler dar çalışma alanlarını genişletmek için kullanılmaktadır. Bu sistemin farklı model ve tasarımları bulunmaktadır. Farklı ortamlara uygun olarak monte edilebilecek sistem sayesinde şık ve gösterişli alanlar elde etmek mümkündür. Firma olarak her türlü seperasyon hizmetinin yanında ahşap seperasyon konusunda deneyimli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize bireysel hizmetin yanında iletişim araçları ile, alanın metre karesine göre ortalama fiyat verilebilmektedir. Seperasyon fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişmektedir.

Ahşap Seperasyon Sistemleri İle

Son zamanlarda çalışma alanlarının veya ofis olarak kullanılan küçük veya orta ölçekli işletmelerin daha şık görünmesini sağlamak amacıyla kullanılan sistem her geçen gün geniş bir alana yayılmaktadır. Ahşap seperasyon sistemleri ile ortamın havasını değiştirmek mümkündür. Daha ferah ve şık ortamda çalışma imkanı oluşturulan çalışanların iş alanında iş verimi daha fazla olmaktadır. Aynı zamanda müşteri için ilk izlenim konusunda avantaj oluşturmaktadır. Ahşap seperasyon sistemleri demonte sistemlerdir. İstenilen zamanda çıkartılıp farklı mekanlarda kullanılmaktadır. Bu özelliği adres değişikliği nedeniyle iş yeri değişikliğinde tekrar kullanılmasını sağlamaktadır. Farklı boyutları bulunan sistemi ister tavana kadar, ister duvarın yarısına kadar yaptırmak mümkündür. Aynı zamanda farklı dekorasyon özelliği ile dikkat çekmektedir. Firma olarak alanın keşif işleminden itibaren tüm aşamayı özenle yürütmekteyiz. Tekrar sökülüp takılması gereken sistemde hizmetimiz bulunmaktadır. Sistemde görülebilecek arıza veya yıpranmalarda hizmetimiz bulunmaktadır. Her türlü seperasyon hizmetimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti için yapılmaktadır.

Ahşap Seperasyon  Sistemleri Hizmeti

Mekanlarda şık çözüm arayanlara sunulabilecek hizmetlerden bir tanesidir. Ahşap seperasyon sistemleri kayın veya çam ağacından üretilmektedir. Ahşap renginin yanında farklı renkli ahşap seperasyon sistemleri de bulunmaktadır. Farklı renk seçeneği mekanın havasına uygun ürün kullanma konusunda kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk seçeneğinin yanında bölmeler arası kullanılacak parçaların farklı modelleri bulunmaktadır. Bu  sistemi kullanarak alanı daha şık veya spor bir hale dönüştürmek mümkündür. Son yıllarda bu sistem yaşam alanlarında dekoratif olarak da sık tercih edilmektedir. Kullanılacak alanın mimari yapısına uygun ahşap seperasyon sistemleri kullanmak mümkündür. Firmamız sistemin kurulacağı alan hakkında farklı fikirler sunmaktadır. Müşteri ihtiyacı belirleme ve öneri sunma konusunda işinde uzman ve deneyimli çalışanlarımız yardımcı olmaktadır. Farklı katalog ve görsellerle müşterinin daha rahat fikir edinmesini sağlamaktayız. Çalışma alanlarını veya yaşam alanlarını standartların üstüne çıkarmak isteyen müşterilerimize bu konuda gerekli desteği sunmaktayız. Firmamız müşterini her türlü ürün hakkında bilgilendirmektedir. Uygun fiyat tarifesi ile hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın