Blog

Alçak Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri; Alçak Bölme Sistemleri

Birbirinden farklı tasarımları ile ofislerinize farklı bir hava katan ofis bölme sistemleri, size maddi ve manevi açıdan kazanç sağlamaktadır. Bu sistemler hem işyerinize modern ve şık bir hava kazandırırken aynı zamanda çalışanlarınızın rahat, bağımsız bir ortamda, kendilerini özel hissettirerek çalışmasını sağlayacaktır. Böylece iş verimizin artarken müşterilerinize verdiğiniz hizmet kalitesi de aynı oranda artış gösterecektir. Ofis bölme sistemlerinde özellikle müşteriler ile birebir görüşme yapılan işyerlerinde ya da çağrı merkezlerinde en çok alçak bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler yine ofislerde çalışma alanlarında tercih edilirken, bölmeler melamin ya da kumaş kaplama olarak tercih edilir. Alçak bölme sistemleri kullanım açısından oldukça rahattır.

Özellikleri Bakımından Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri arasında kolaylık açısından dikkat çeken alçak bölme sistemleri, kolayca takılıp çıkarılabilir. Ayrıca oldukça hafif ve taşınabilir bir yapıya sahiptir. Böylece bir yerden başka bir yere taşınırken ya da ofisinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak isterseniz kolayca çıkarılacak, taşınacak ve takılabilecek bir bölme sistemidir. Sağlam ve kaliteli yapısından dolayı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sizin isteğinize özel, farklı şekillerde, modellerde, renk ve desenlerde işyerinizin yapısına uygun, istenilen ebatlarda ve yükseklikte alçak bölme sistemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu sistemlerin genel özellikleri ise ısı ve ışık yalıtımı yapması, yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak bir ortam yaratmasıdır. Alçak bölme sistemleri genellikle bankalarda, hastanelerde, çağrı merkezleri gibi sektörlerde kullanılmasına rağmen her tür sektöre uyum sağlamaktadır. Bu sistemlere cam bölmeler eklenerek ya da yüksekliğine göre belirli açık olanlar bırakılarak sektörünüze göre müşterilerinizin ve çalışanlarınızın kolay iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Tasarım seçenekleri tamamen müşterilerimizin isteğine bırakılmıştır.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Ofis bölme sistemleri fiyatlarına bakıldığında net bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Çünkü sistemler modellerine, şekillerine ve yapılacak alana göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Özellikle modern bölme sistemleri her keseye ve ekonomiye uygun fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Piyasa fiyatlarına göz attığınızda bu sistemlerin fiyatları karamsarlığa düşmenize neden olmasın. Ofis bölme sistemlerinin fiyatları yıl içerisinde çok fazla değişim göstermektedir. Bazı zamanlarda çok uçuk fiyatlara ulaşmışken bazen de kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyatlarda yaptırılabilir. Ofisinize yaptırmak istediğiniz alçak bölme sistemleri için bize iş yerinizin bir planını getirerek size en uygun seçeneklerde yerleştirme planı sunmaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, yine size en uygun fiyat seçeneklerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Fiyatlar ve ofis bölme sistemlerini ücretsiz bir şekilde keşfetmek için bize ulaşabilirsiniz. Eğer sizde şirketinizde, ofisinizde modern ve şık görünümün yanı sıra, çalışanlarınızın rahat, kaliteli, kendilerini özel hissedecekleri alanlarda çalışmalarını, böylece işyerine bağlı kalarak çalışma kalitesini arttırmalarını hizmet kalitenizi arttırarak sektörünüzde öncü olmak istiyorsanız ofis bölme sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın