Blog

Bölme Duvar Sistemlerinin Çeşitleri

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Modernleşen çağımızdan, yoğun çalışma tempoları ve hız çok önemli bir hal almışken, çalışma alanlarının da bize ayak uydurması ve kullanışlı olması gerekmektedir. İş yerlerinin ortak çalışma alanlarını iş dinamizmine ayak uyduracak şekilde dizayn etmek amacı ile geliştirilmiş bölme duvar sistemleri bizlere çalışma hayatında birçok kolaylık sağlamaktadır. Kolay taşınabilme özelliği ile isteğe bağlı birçok seçenek sunmakta ve iş alanlarımızın mimarisine dilediğimiz şekilde müdahale edebilme imkanı sağlamaktadır. İstediğimiz büyüklükte çalışma alanları elde edebiliriz. Oluşturmak istediğimiz çalışma alanlarını istediğimiz şekilde bölebilir ve böldüğümüz alanları istediğimiz hacimde tekrar bölebilirsiniz.

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİNİN ÇEŞİTLERİ

İş hayatında bizlere istediğimiz çalışma alanı ortamı sağlayan bölme duvar sistemleri sadece çalışma alanı olmak dışında, iş yerlerimizin tuvalet bölmeleri için kullanabileceğimiz çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Bölme duvar sistemlerinin çeşitleri ise;

  • Ofis camlı ve ahşap bölme duvar sistemleri,
  • Katlanabilir, hareketli bölme duvar sistemleri,
  • Alüminyum ve paslanmaz çelik kapılar ve bölme duvar içi kapıları gibi seçenekler sunmaktadır.

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Ofislerimizi daha kullanışlı hale getirmek için kullandığımız bölme duvar sistemleri bizlere birçok seçenek sunmakta ve işlevsel yönleri ile hem dinamizmi arttırmakta hem de farklı görünümler elde edebilmemizi sağlamaktadır.

Bölme sistemi olan cam bölme sistemleri ofis ortamına şeffaflığı ile şıklık ve derinlik katmaktadır. Cam bölme sistemlerini şirketlerde, bankalarda ve alışveriş merkezindeki mağazalarda görebilmek mümkündür. Çünkü cam bölmeler ortama şıklık kazandırmasının yanı sıra, daha aydınlık bir görüntünün elde edilmesini sağlamaktadır. Bölme duvar sistemleri çeşitlerinden biri olan cam bölmeleri evinizde dahi kullanarak farklı bir görünüm ve konsept oluşturabilirsiniz. Cam bölmelerin çerçeveleri alüminyumdan yapıldığı için oldukça dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı olmaktadır. Çerçeve ayrıca cam bölme duvarlarına taşınabilirlik özeliği de eklemektedir. İleride taşınmak istediğinizde çok rahat bir şekilde yeniden kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Taşıması çok kolay olsa da yeniden kurulumu zahmetli ve mühendislik gerektiren bir iştir. Bunun için görevlendirilmiş uzman personellere istediğiniz yere istediğiniz şekilde monte edebilmeniz mümkündür. Firmamız olarak, bölme duvar sistemlerinde en son teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu teknolojik yenilikler ile hizmet vermekteyiz.

Son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasında ise, hareketli bölme duvar sistemleri, iki mekanı birbirinden ayırmak için oldukça işlevsel seçenekler sunmaktadır. Hareketli sistemlere de cam veya ahşap malzemeler tercih edebilmek mümkündür. Hatta isteğe bağlı olarak ses yalıtımı ve yangına karşı dayanıklı paneller de ekletebilirsiniz.  Görüntü için ise çeşitli aksesuar ve kaplamalar kullanılabilmektedir. Ofisinizde çalışma alanları dışında da kullanabileceğiniz ayarlanabilir alüminyum ve paslanmaz çelik kapı ve duvar içi kapılarını tercih edebilirsiniz. Bu kapıları ister ofis içinde çalışma alanlarınızı belirlerken ister ıslak zeminlerde, ayarlanabilir kapıları ve duvar içi bölmeleri kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın