Blog

Duvar Bölme Sistemleri Ofis

Duvar Bölme Sistemleri Ofis

Dinamik hale gelen ticari hayat sonucu ofis ortamlarında geçirilen zaman da artmıştır. Bu da ortak mekânların mimari yapılarında değişmeye ve modernleşmeye yol açmıştır. Duvar bölme sistemleri ofis tasarımında ihtiyaç duyulan sistemlerden bir tanesidir. Klasik duvarlar yerine hareketli duvar bölme sistemleri tercih edilmektedir. Taşınabilme özelliği gibi çeşitli kolaylıklar sağlayan bu sistem fiyatları da ekonomiktir. Mekanlarda işlev farklılıkları durumunda hızlı şekilde kurulum sağlayan bu sistemler mimari özellikleri sayesinde de tercih edilir hale gelmiştir.

Duvar Bölme Sistemleri Ofis Mimarisi

Kullanışlı ve rahat olan modern duvar bölme sistemleri ofis için ideal seçenektir. Estetik bir görünüm sunan bu sistemler ofislerin dizaynında oldukça etkiye sahiptir. Duvar bölme sistemleri farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Modüler ofis bölme duvar, ıslak hacim bölme duvarlar, hareketli bölme duvarlar ve seperatörler gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri müşteri istekleri doğrultusunda belirleyen firmamız istenilen desen ve renklerde ofis bölme sistemlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Jaluzili Duvar Bölme Sistemleri Ofis

Çift cam arası bölme sistemleri içerisinde orijinal jaluzi bulundurmaktadır. Bu modelde estetik yüksek olup kaliteli bir görünüm sunulmaktadır. Çalışma ortamında rahatlıkla kullanılabilecek bu model farklı malzemelerden tasarlanmaktadır. Fonksiyonelliği de oldukça yüksek olup her yapıyla bütünleşebilmektedir. Dekoratif görünümlü jaluzili bölmeler ihtiyaca göre firmamız tarafından şekillendirilmektedir. Jaluzi perdeler açılıp kapanabilirdir. Ofis ile dışarının ilişkisi bu sayede kontrol edilebilir olmaktadır. Perdenin bantlarının açılarak fonksiyonel olmasını sağlayan çift cam arası jaluzili duvar bölme sistemleri ofis için ideal seçenektir.

Jaluzili duvar bölme sistemi ofislerde kullanıldığı gibi hastaneler, mağazalar ve oteller de sıklıkla bu sistemin kullanıldığı yerlerdendir. Özellikle yönetim katları bu seçeneğin kullanılması için ideal alanlardır. Çalışma alanlarında hem şık görünüm sunar hem de pozitif enerji kaynağı olmaktadır. Kullanışlı olan bölme sistemleri konusunda profesyonel olan firmamız ofislerde en şık ve ekonomik modelleriyle dizayn ve tasarımları modern ofisler yaratmaktadır. Estetik ile ekonomikliği buluşturarak yeni bölme sistemleri anlayışına uygun, güçlü tasarımlara sahip artık ofislerin vazgeçilmez unsuru haline gelen bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır. Cam bölme sistemlerinde yazı ve desen gibi işlemleri de müşteri istekleri ile paralel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bu işlemlere ek olarak kumlama ve film kaplama gibi seçenekleri de sunmaktadır.

Modüler Duvar Bölme Sistemleri Ofis

Modüler duvar bölme sistemleri içerisinde modelleri, detayları ve malzemeleri farklı olan birçok çeşit bulunmaktadır. Doğal ahşaptan üretilen duvar sistemleri olduğu gibi cam ve laminat gibi malzemelerden de şık duvar bölme sistemleri ofis için seçenekler arasındadır. İleri teknolojinin kullanılması ile beraber ürün seçenekleri de fazlalaşmış olup modeller kişiye özel yapılma fırsatı bulup dekoratif anlamda zenginleşmiştir. Duvar bölme sistemlerinde raylı modeller de oldukça rağbet görmektedir. Darbelere dayanıklı çelik gibi metal ağırlıklı sistemler dayanıklı olup raylı modellerde sıklıkla kullanılan malzemelerdendir. Kusursuz birleşimler sonucu elde edilen tasarımlar sistemleri teknik bakımdan güçlü ve montaj bakımından da kolay hale getirmektedir.

Panoramik Duvar Bölme Sistemleri Ofis

Duvar bölme sistemleri arasında bulunan panoramik duvarlar cam ofis bölme sistemleri arasındadır. Çalışma ortamlarında hızlı ve ergonomik şekli ile dikkat çekmektedir. Bu modeller kolaylıkla sökülüp takılabilir ve taşınabilirdir. Alüminyum profillerden meydana gelen sistemde alüminyumun kolay şekil alması ve kullanışlı oluşu dikkate alınmıştır.

Panoramik tam camlı bölme sistemi ısı ve ses izolasyonu yüksek olan modellerdir. Fonksiyonel olan duvar bölme sistemleri ofis estetiğine katkı sağlamaktadır. Firmamız laminant kaplı kapılar, jaluzili ahşap bölmeler, desenli cam duvar bölmeleri gibi mevcut modeller üzerinde cam üzerine farklı desenleri işleyerek bürolarınızda rahatlıkla kullanmanız için fırsatlar sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın