Blog

İç bölme sistemleri

İç bölme sistemleri

Büyük alanlarda kalabalık bir ortamda çalışmak ve üretmek zor olmaktadır. Bunun farkında olan işverenler personelinin çalışma ortamlarına rahat olmaları ve üreticiliğini artırması için iç bölme sistemleri yardımın ile büyük alanları küçük odacıklara çevirmektedir. İç bölme sistemleri sadece banka, ofis, otel, alışveriş merkezi gibi çalışma ortamlarında kullanılmamaktadır. Bölme sistemlerini evlerimizde de kullanabiliriz. Yaşam alanlarımıza modern ve şıklık katan sistemin uygulanması oldukça pratiktir. İşverenlerin bu tür iş alanlarında yapmayı düşündükleri değişiklikte tedirginlikleri olur. Tedirginliklerinin nedeni montajın uzun sürüp işlerin aksayacağı ve ekonomik olarak masraflı olacakları kaygısıdır. Oysaki bölme sistemlerimizin montajı çok kısa sürmekte ve aynı kalitedeki rakiplerimize göre oldukça uygun fiyatlarla uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin istedikleri ölçüde üretebildiğimiz iç bölme sistemleri modüler olmasından dolayı pratik çözümler sunmaktayız. Her mekana uyum sağlayan istemlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uygulanacağı mekanın estetiğine uygun olarak istenirse ahşap veya camdan üretmekteyiz. Profillerimiz müşterilerimizin seçtiği renklerde üretilmektedir. Bazı mekanlarda ahşap görünümlü alüminyum malzemeler de kullanılmaktadır. Firmamız sistemlerinizi uygularken mekanın diğer yerleri ile bütünlük sağlamasına özen göstermekteyiz. Camlı sistemlerimizde şayet çift cam tercih edilirse jaluzi uygulayabilmekteyiz. Çeşitli renk seçenekleri bulunan jaluzilerin, uzaktan kumandalı veya manuel seçenekleri bulunmaktadır.

İç Bölme Sistemleri Çeşitleri

Ofis, otel, banka, eğitim merkezi gibi yaşam alanlarında az insana ayrılmış küçük alanların oluşturması bölme sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Kullanılan malzemeye, hareketli olup olmamasına, tek veya çift cam olmasına göre iç bölme sistemleri çeşitlilik göstermektedir. Firmamızın ürettiği ahşap, cam ve türevi bölme çeşitlerinden en fazla rağbeti camlar görmektedir. İşyerlerinde ve evlerde daha çok kullanılan cam bölme sistemleri ortama daha modern ve şık bir nitelik kazandırmaktadır. Holding ve büyük firma yetkilileri ofis dizaynını yaptırırken ofislerin cam bölme olmasını tercih etmektedir. Bunu nedeni bütün personeli kontrol etmeyi kolaylaştırmasıdır.

Cam İç Bölme Sistemleri

Personele kendini özel hissettiren bu mekanlar aynı zamanda yöneticinin işini de kolaylaştırmaktadır. Cam sistemlerimizin ses ve ısı yalıtımı oldukça iyidir. Daha kurumsal olması için müşterimizin talebine göre camların üzerine firma logosunu basabiliriz. Camlar net olabileceği gibi,buzlu veya çeşitli şekillerle renklendirilmiş de olabilir. Tercihe göre istenilen cam uygulanır. Ayrıca camlar tek olabileceği gibi çift cam da olabilir. Çift cam olduğunda araya istenilen renkte jaluzi uygulaması yapılmaktadır. Firmamızın jaluzi renk seçeneği oldukça fazla olup müşterimizin tercihine bırakmaktayız. Toplantı ve yönetim kurulu odalarında genellikle jaluzili iç bölme sistemleri kullanılırken yönetici ve müdür odalarında dolu bölmelerimizi tercih etmektedirler.

İç Cam Bölme Sistemleri Fiyatları

İş dünyasındaki rekabetten dolayı hiçbir firma ofis dizaynı yapmak için işlerinin aksamasını göze alamamaktadır. Bundan dolayı daha hızlı, pratik ve ekonomik sistemler tercih edilmektedir. Eskilerde yeni bir oda oluşturmak için harç, tuğla gerekliydi. Uzun süren duvar örme işlemi hem işleri aksatmakta hem de ciddi dağınıklığa neden olmaktaydı. Oysaki son zamanlarda gelişen teknik gelişmeler yapı sektörü de geliştirdi. Kısa sürede monte edilen ve darbelere çarpmalara dayanıklı iç bölme sistemleri üretilmektedir. Firmamızın ürettiği panel veya cam sistemlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Bunu nedeni kullanılan malzemenin farklı olmasıdır.

Fiyatları etkileyen diğer bir konu ise modelleridir. Modelle fiyatlarda etkendir. Şirketlerden kararsız kalanlar fiyatlarına bakarak karar vermektedir. Çünkü bütün çeşitlerimiz aynı kalitededir. Sadece görsellik farklılığı vardır. Bölme sistemlerine verilen ücret çok yüksek değildir. Personelin verimliliğini artıran bu sistem sayesinde şirketin kazancı daha fazla olacağından sistem kendi ücretini kendi ödeyecektir. Yıl içerisinde çok değiştirmediğimiz fiyatlarımız ve yaşam alanlarınıza modern bir hava katacak sistemlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın