Blog

Ofis Ahşap Duvar Bölme

Ofis Ahşap Duvar Bölme

İş alanlarını genişletmek, küçültmek veya farklı bölmelere ayırmak için kullanılan ahşap bölme sistemlerinin son yıllarda kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Ofis ahşap duvar bölme sistemleri kullanılan iş alanını farklı bölmelere ayırmaktadır. Böylece yönetici ve çalışanlara ait kişisel odalar elde edilmektedir. Son yıllarda geniş alanlar halinde tasarlanan çalışma alanları farklı duvar bölme sistemleri ile ayrılmaktadır. Böylece daha kullanışlı ve daha ferah mekanlar elde edilmektedir. Kullanışlı ve ferah çalışma alanları çalışan kişilerin performansını arttırmaktadır. Böylece iş verimi yükselmektedir. Ofis ahşap duvar bölme sistemleri genellikle ortamı klasik bir hale dönüştürmek için kullanılmakta iken son yıllarda farklı tasarımları ile spor ve şık mekanlar oluşturmak mümkündür. Firmamız müşteri talebi doğrultusunda ofis tasarımında ahşap bölme sistemleri hizmet vermektedir. Birbirinden farklı model ve renk seçenekleri müşteri beğenisine sunulmaktadır.

Ofis Ahşap Duvar Bölme Sistemi İle

Bölme sistemleri oluşturulurken ısı, ışık ve ses yalıtımı önemli konular arasındadır. Ofis ahşap duvar bölme sistemi kurulurken çalışma ortamında gerekli düzenleme yapılmaktadır. İş ortamında verimin düşmemesi için bu sistem kurulma aşamasında düzenlenmektedir. Bölme sistemi kurulurken elektrik, su, doğalgaz ve internet kabloları göz zevkini bozmayacak şekilde saklanmaktadır. Böylece çalışma alanı olarak kullanılan ofislerin kullanışlılığı artmaktadır. Ahşap bölme sistemleri doğal malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle ürün üzerinde herhangi bir koku veya kir bulunmamaktadır. Üzerinde yapılacak boya, duvar kağıdı, fayans ve karo gibi farklı malzemeler ile renklendirmek mümkündür. Hareketli ofis ahşap duvar bölme sistemi kurulacak alanda farklı tasarım oluşturulmasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bu sistem üzerinde ahşap veya cam malzemeden üretilmiş kapılar bulunmaktadır. Takılan bu kapılar alanı kişiye özel kılmaktadır. Bu sistem üzerinde yapılacak her türlü dekorasyon ve değişiklik firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ofis Ahşap Duvar Bölme Sistemi Hakkında

Geniş alanları bölmede kullanılan bu sistemler bina yükünü hafifletmektedir. Kurulum açısından bir hayli kolay olan bu sistem kısa sürede kurulmaktadır. Ofis ahşap duvar bölme sistemi kurulum süresi 3 ila 15 gün arasında değişmektedir. Kurulum süresi ofisin büyüklüğüne göre değişmektedir. Diğer bölme sistemlerine göre fiyat açısından bir hayli uygundur. Hem ekonomik hem kullanışlı sistemin keşif ve kurulum işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ergonomik yapısı ile gerektiğinde farklı alanların kullanımında da kullanılabilmektedir. Firmamız ofis ahşap duvar bölme sistemleri konusunda müşterisine gerekli desteği vermektedir. Hem fiyat açısından hem hizmet açısından müşteri odaklı hizmetimiz bulunmaktadır. Kurulum ve bakım açısından çalışanlarımız müşteri ihtiyacına cevap vermek için çalışmaktadır. Sistem, müşteri talebine uygun olarak tasarlanmaktadır. Müşteri isteğine göre farklı renk ve modeli bulunmaktadır. Böylece ahşap duvar bölme sistemini her ortama uygun olarak kullanmak mümkündür. Son zamanlarda en uygun ve en hafif sistemler arasında olan bu sistem geniş bir alan tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın