Blog

Ofis Ara Bölme Cam

Günümüzde Ofisler

Günümüzde özellikle gelişmiş ülkelerde insanların büyük kısmı hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de özellikle kamu bina ve yapıları ile şirketlerde faaliyet göstermekte olan kuruluşlarda personelin önemli kısmı görevlerini kendilerine ayrılan ofislerde sürdürür. Ofisler günümüzde büyük değişimler ile birlikte son teknolojik değişimlerle büyük gelişim göstermiştir. Burada büyük sayıda personelin aynı anda büyük olmayan ortamlarda daha verimli hareket edebilmesi için yeni sistemler geliştirilmiştir. Bu konuda ofis ara bölme cam uygulaması ile verimli bir alan kullanım ve yönetimi mümkün olabilmektedir. Ofis bölümleri duvar büyüklüğünde camlarla birbirinden ayrılması şeklinde oluşan ve görsel anlamda da güzel görünmekte olan bu yapılar günümüzde çokça tercih edilmektedir. Şimdi en çok tercih edilen ofis bölme cam modelleri tanitilacaktır.

  • Fantoni model cam duvar sistemleri: Ana bileşimi cam maddesi olan model ile ses geçirmez sistemleri ile geçici olarak boşluk alanların değerlendirilmesinde çok etkili çözümler sunmaktadır. Son dönemlerde özellikle yeni kurulan veya bünyesinde yeniliğe gitmek isteyen firmaların ilk tercihi konumundadır.
  • Spazio model cam duvar sistemleri: 2016 yılında dizayn edilen ürünün ana maddesini alüminyum ve cam oluşturur. Size ait olan mahrem alanı özenle kurulmasına yardımcı olmaktadır. Sadece alan kazanmakla kalmayıp şık görüntü edinmenize de yardımcı olmaktadır.

Ofis Cam Bölme Sistemleri

Ofisler de daha ferah ve modern görünüm elde etmek için artık yeni bir yöntem sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bu sistemler için kullanılan tabir ise ofis ara bölme cam olarak nitelendiriliyor. Cam Bolme sistemleri ise tam cam bölme ile yarım cam bölme sistemleri olarak ayrılıyor. Alanında tasarruf sağlayarak daha ferah ve zengin bir görünüm içerisinde modern bir havanın yakalanması adına da tercih edilen bu sistemler sayesinde istenilen şekilde ve yeniden tasarlanilmasi mümkün fırsatlar sunulmaktadır. Bu sistemlerin iç ve dış alan iç içe gibi olması yaninda istenildiğinde jakuzi perde ile de tam bir mahremiyet alanı kurulmakta özgür çalışma ortamı oluşturulmak istendiğinde de çözüm bulunmaktadır. Cam ile alüminyum maddesi ile meydana getirilen şeffaf ve şık görünüşe sahip bu yapılar ile ister yerden tavana isterse de yarım boyda bölmeler şeklinde de ofis alanları farklı çalışma grupları için yeni alanlar oluşturur. Ahşap veya cam kapı şekilleri de bulunan bu yapılar ferah dekoratif yapısı sayesinde eğlenceli ve huzurlu çalışma alanları oluşmasında yardımcı olmaktadır.

Cam Duvar Sistemleri Guvenilir mi

Son günlerde moda olan yeni ve hızlı bir şekilde yayilim  gösteren ofis ara bölme cam modelleri ofislerde alan tasarrufu sağlayarak hoş ferah bir yapı sunmaktadır. Bu sayede iş yerinde farklı çalışma grupları için ses yalıtım ile daha özgür ortamlar yenilikçi bir yaklaşımla sunulur. Peki bu sistemlerin güvenlik problemi olabilir mi? Bu hususta da güvenilir firmalar tarafindanyapılacak sistemler sayesinde gönül rahatlığı ile elverişli ortamlara oluşması mümkün olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın