Blog

Ofis Bölme Sistemleri; Kısa Seperatör Bölme Duvar

Ofis Bölme Sistemleri; Kısa Seperatör Bölme Duvar

Ofis bölme sistemleri uzun yıllar boyunca inanılmaz değişimler göstermiştir. Farklı tasarımları sayesinde her ofise uygun, maddi ve manevi açıdan hem işyeri sahiplerine hem de çalışanlara müthiş kolaylıklar sağmaktadır. Şirketlerinizde, firma ve ofislerinizde her geçen gün yeni, modern ve ihtiyaca uygun çözümler sunan ofis bölme sistemleri, kullanış açısından dikkat çekmektedir. Bu sistemler arasında en çok açık ofis uygulaması ile Kısa seperatör bölme duvar üniteleri çalışanlarınıza rahat ve bireysel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Genel olarak standart ölçülerde uygulanan sistemler, ofisinizin değişken ihtiyaçları doğrultusunda tarafımızca özel sipariş olarak da üretilmektedir. Dolu, camlı ya da yarım camlı olarak değişen ofis bölme sistemleri, kısa bölme duvar üniteleri sayesinde hem ofisinizin dekorasyonunu daha modern bir hale getirmektedir. Bu ünitelerin sağlam bir şekilde ayakta durması için yapılan ayaklar vidalama yapıları sayesinde ayarlamaları birbirinden bağımsız olarak da yapılabilmektedir. Sökme, montelenme ve taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikleri Bakımından Ofis Bölme Sistemleri

Kısa seperatör bölme duvar üniteleri, ofislerinizdeki zeminin yapısal hatalarını talere eder. Tadilat işlemleri tarafımızca yapılarak, fazladan masraf yapılmasına gerek kalmaz. Kısa bölme sistemlerini güvenilir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sistem montaj konusunda da pratik çözümler sunmaktadır. Kolayca takılıp, çıkartılabilir ve taşınması da son derece basittir. Ofisinizi farklı bir yere taşıdığınızda ya da tasarımında değişiklik yapmak istediğinizde pratik bir şekilde sökülerek taşınma işlemi yapılabilir. Yapısından dolayı uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca MDF ve vinil olarak ya da kumaş kaplama gibi farklı seçeneklerde, renk ve desenlerde isteye özel kaplama yapılabilir. İş hayatınızdaki şeffaflığı gösteren ve ofisinizin daha modern ve şık bir görünüm kazanmasını ofis bölme sistemleri sayesinde kazanabilirsiniz. Kısa bölme duvarlar ilk başlarda genellikle bankalarda ve devlet çalışma alanlarında kullanılırken rahatlığı ve şeffaf görünümü sayesinde sonraları özel sektörlerde de sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Genel olarak ofis bölme sistemlerinin fiyatları şekline, modeline ve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Bölme sistemlerinin işyerlerindeki maliyet ve performans değerinin artmasını, son derece olumlu sonuçlar yaratmasını, işçilik kalitesini arttırdığı görülmektedir. Tasarım konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan Kısa seperatör bölme duvar üniteleri de yine aynı şekilde sizin istek ve arzularınıza yönelik şekline, modeline, yapısına göre fiyat değişiklikleri gösterebilir. Ayrıca ofisinizin planı sayesinde size en uygun sistem ve yapılması gereken planlama sizlere tarafımızca sunulmaktadır. Fakat bizler müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak siz müşterilerimize en kaliteli ofis bölme sistemlerini en uygun fiyatlarla sunmayı amaç edinmekteyiz. İş yerinizin kurumsal ve modern bir görünüme sahip olmasını, çalışanlarınızın kendi alanlarında kendilerini daha özel hissetmelerini, böylece işyerlerine karşı bağlı hale gelmelerini ve hizmet kalitenizin artmasını istiyorsanız, modern ve şık ofis bölme sistemleri edinmelisiniz.

Bir cevap yazın