Blog

Ofis Oda Bölme Sistemleri

Ofis Oda Bölme Sistemleri

Bölme duvarlar, tek mekan içerisinde birbirlerinden ayrı alanlar oluşturmaya yarayan bir sistemdir. Böylece geniş alanlar küçültülerek daha aktif mekan kullanımı sağlamaktadır. Ofis oda bölme sistemleri dayanıklı oldukları kadar farklı renk ve tasarım seçenekleriyle de göze hitap etmektedir. Geniş bir mekanı farklı amaçlar uğrunda farklı kişilerce ayrı bölmelerde çalışılması ihtiyacıyla bu sistemler doğmuştur. Estetik açıdan uyumlu olması ve montajının kolaylıkla gerçekleştirilmesinden ötürü çok tercih edilen bir sistemdir. Büyük bir mekanın bölünmesini gerektiren her yerde kullanılabilen bu bölme sistemleri daha çok hastane, ofis, dershane gibi ortamlarda tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini önceliği kabul eden firmamızda tüm mekanlara uyum sağlayan bölme sistemleri özveriyle yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Ofis Oda Bölme Sistemleri Yaptırmak İzin Gerektirir Mi

Ofis ortamının durumu, çalışacak kişi sayısı ve mekanın potansiyeline göre yapılacak sistem farklılık gösterebilmektedir. Ofis oda bölme sistemleri  malzeme bakımından da çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edileni ise cam ofis bölmeleridir. Bu sistemler her ofis için ölçüler alınarak özel olarak hazırlanmaktadır. Ses yalıtımı ve ısı kaybı konularında da yeterlilik göstermektedir. Ofis bölmeleri yaptırma kararı alındığından belediye ve zabıta gibi herhangi bir devlet kurumundan izin ya da belge alınması gerekmemektedir. Bu sistemin ofisinizde yer alması yalnızca sizin inisiyatifinizdedir. Ofis bölmeleri iş verimini arttırdığı gibi ofisin kullanım ömrünü uzatmaktadır. En kaliteli ve uygun tasarımlı ofis bölme sistemlerini firmamızda kolaylı temin etmek mümkündür.

Ofis Oda Bölme Sistemleri Ne İşe Yarar

Çalışma alanlarına estetik görüntü vererek iş yerlerinin modern bir hava katar. Kiri fazla göstermemekte ve kolay temizlenmektedir. Sağlık açısından bir tehlike arz etmediği için de işe yarardır. Telefon, internet ya da elektrik kablolarını saklamada oldukça iyi iş çıkarmaktadır. Çalışanların birbirleriyle olan iletişimlerini biraz daha kısıtladığından iş verimini yükseltmektedir. Ofis oda bölme sistemleri özelliklerinden bir tanesi de sesin karışmasını engellemesidir. Bu ortamdaki gürültüyü keseceğinden daha uyumlu bir çalışma alanı sunmaktadır. Ayrıca yapımı kolay olduğu için de  çok fazla zaman ve para kaybı yaşanmamaktadır. En uygun fiyata ofis için çok yararlı olacak ofis bölmelerini firmamız aracılığı ile yaptırılmakta, güvenle kullanılmaktadır.

 

 

Ofis Oda Bölme Sistemleri Çeşitleri

Bölme sistemleri de kendi içlerinde farklı modellere ayrılmaktadır. Bu bakımlardan da tasarımlar önem kazanmaktadır. Bölmelerde tercih edilen maddelerden hazırlanan bölmeler, sabit ya da hareketli oluşuna kadar değişiklikler bulunmaktadır. Alüminyum yahut her yeri cam bölme sistemleri, farklı renklerde ve buzlu camlardan yapılan bölme sistemler, eğilimli veya düz şeklinde duvar bölmeleri, menteşeli sistemler, sürgülü sistemler, yarım camlı duvar bölmeleri, dolu ofis bölmeleri, alçıpan ofis bölmeleri gibi pek çok alternatifi bulunmaktadır. Ofis oda bölme sistemleri seçilirken ofisinize en uyumlu ve şık olacak çeşidin tercih edilmesi mühimdir. Firmamız mekanlarda iç düzenin sağlanması için keşif yapmakta ve gerektiğinde yönlendirmelerde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın