Blog

Separasyon Sistemleri

Separasyon Sistemleri

Ofislerin dağınık görüntüsü ve düzensizliği dışarıdan bakıldığında oldukça rahatsız edicidir. Masaların konumlandırılması, dosyaların konumlandırılması gibi işlemler hiçbir zaman tam ve simetrik bir şekilde yapılamayacaktır. Yönetici olarak firmanızda müşterilerinizi ağırlarken bu düzensiz ve karmaşık ortam elbette sizi de rahatsız etmektedir. Ancak gelişen teknoloji sayesinde bu karmaşadan kurtulmanız oldukça kolaydır. Ofislerinizi düzenlemek için size önerimiz separasyon sistemleri kullanmanız olacaktır. Separasyon sistemleri sayesinde bu düzensizlikten hemen kurtulmanız mümkündür. Yazımızda bu sistemler ile ilgili tüm detayları bulabilir ve sizde bu harika sistemleri ofisinizde kolayca uygulayabilirsiniz.

Peki, nedir bu separasyon sistemleri?

Ofislerinizi düzenlemek, kişisel alan yaratmak ve ofis alanlarının kısımlara ayrılması, departmanların belirlenmesi gibi işlemlerinin tamamına separasyon sistemleri denilmektedir. Yani kısacası ofisi bölümlere ayırmak diyebiliriz. Hem ofisinizin tasarımı farklılaşacak hem de bu kişisel alanların tamamı özel olarak tasarlanmaktadır. Çalışanınızın kendisine ait masası bu sistem ile düzenlenirken orada kendisi için ne gerekli ise kolayca bulabilecektir. Elektrik aksamı, dosyalarını koyabilecekleri alanlar gibi kişisel alanları bulunmaları sayesinde çalışanlarınızın verimliliklerin de artış göstereceğini fark edeceksiniz. Bu kişisel alanlar sayesinde ofis içi sohbet ortamlarının önüne de geçileceği için çalışanlarınız sadece işleri ile meşgul olacağından dolayı şirketiniz daha çok kar elde edecektir.

Separasyon Sistemler İçin Kalite Şart

Firmamız uzun yıllardır bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.  Alanında deneyimli personellerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Şirketinizin ofis sistemleri düzenleme işlemlerini alanında uzman olan firmamızdan yardım alarak yaptırabilirsiniz. Sizin için en kaliteli ürünleri kullanarak uzun yıllar bu sistemleri sorunsuzca kullanmanızı sağlamaktayız. Separasyon sistemleri ofisiniz için uygulanacak en doğru seçenek olacaktır. Şirket içi düzenlemeleri konusunda oldukça iddialıyız. Her personel için özel olarak ayrılmış olan alanlarda konfor içerisinde ve rahatlıkla çalışmalarına ortam hazırlamaktayız. Yine sizin talebiniz doğrultusunda toplantı salonlarınızı ve yönetici odalarını da yeni teknoloji olan sistemlerimiz ile düzenlemekteyiz.

Dağınık görünmeyen elektrik kabloları, yeni düzenlenmiş çalışma alanları ve otomatik olarak düzenlenen kapılar, cam kapılar, modern duvarlar, cam bölmeler ile güven içerisinde kullanım için tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizde cam kullanmayı tercih etmez iseniz ahşap ve alüminyum seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Separasyon Sistemleri Fiyatları

Ofisinizde bu harika sistemleri kullanmaya karar verdiğiniz zaman firmamızı arayarak bir ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Bu talebiniz doğrultusunda şirket kadromuzda bulunan uzman ekibimiz ofisinizi ziyaret ederek size Separasyon sistemleri hakkında tüm detayları anlatarak tüm sorularınızı cevaplayacaktır. Bu sistemler uygulanırken kaç metrekarelik alanlarda uygulanacağı fiyatlandırma için oldukça önem arz etmektedir. Bu neden ile fiyat bilgisi için mutlaka ölçüm yapılması gerekmektedir.  Ayrıca tercih edeceğiniz materyallere ve detaylara göre de fiyatlar değişim göstermektedir. Firmamız hem fiyat konusunda hem de ofis düzenleme sistemlerimiz ile oldukça iddialıyız. Farkımızı göstermek için ve örnek tasarımlarımızı görmeniz için çalışma ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın