Blog

Tam Camlı Ofis Sistemi

Tam Camlı Ofis Sistemi

Büyük ofisleri küçük bir veya birkaç kişilik küçük alanlara çevirmek için bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bölme sistemlerinden tamamı düz veya çeşitli cam motiflerden yapılan uygulamalara tam camlı ofis sistemi denilir. Zaten adından da anlaşıldığı üzere ana malzeme olarak cam ve camın çeşitli modelleri kullanılmaktadır. Ofislerde çalışanların kendilerini daha geniş alanda hissetmeleri için cam ideal bir malzemedir. Işık ve ısıdan tasarruf sağlayan bu sistemler verimliliği artırmaktadır. İşverenin çalışanlarını dışarıdan görebilmesi ise işlerin kontrolü açısından önemlidir. Değişik kalınlıklarda, net, buzlu veya çeşitli motiflerle bezenmiş camlı ofis sistemlerimiz mevcuttur.

Camların üzerine müşterilerimizin isteği doğrultusunda film kaplama yapabiliriz. Film kaplamalar ofisin havasını değiştirerek modern ve şık bir izlenim vermektedir. Camlı ofis sistemi denildiğinden sadece ofislerde kullanıldığı düşünülmemelidir. Tanımından tam camlı ofis sistemi kavramını anlayamayanlar için günlük hayattan bankalardaki her tarafı cam olan, içinde tek bir bankacının hizmet verdiği alanlar örnek olarak verilebilir. Bunun dışında okullarda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve öğretmenler odası gibi tamamı cam olan odalar düşünülebilir. Evlerinde farklı bir tarz yakalamak isteyenler bazı yaşam alanlarını oluştururken darbelere karşı dayanıklı tam camlı ofis sistemlerimizden tercihte bulunabilir.

Tam Camlı Ofis Sistemi Çerçevesi

Sistemlerimizin daha sağlıklı ve dayanıklı olmasını amaçlamaktayız. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması için hem dayanıklı hem uzun ömürlü hem de şık malzemelerden kullanmaya özen göstermekteyiz. Bundan dolayı tam camlı ofis sistemi çerçevelerinde alüminyumdan yapılan çerçeveleri kullanmaktayız. Alüminyum çerçevesi sayesinde işveren bulunduğu yerden taşındığında bölmesini de taşıyabilmektedir. Deneyimli personelimiz taşıma düşünülürse nasıl bir elektrik ve ışık tesisatının döşenmesi gerektiği konusunda yetkili kişilere bilgi vermektedir.

Tam Camlı Ofis Sistemi Avantajları

Ofisinize modern bir hava katan ve tam bir tasarım harikası olan cam bölme sistemlerimizin hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. Cam olmasından dolayı acaba dayanıklı mı diye düşünen ve kaygılananlar olabilir. Gelişmiş üstün teknoloji ile özel olarak ürettiğimiz camlarımız her türlü çarpmaya ve darbeye karşı dayanıklıdır. Camın arkasını görebildiğimizden ofisin geri kalanındaki sesi içeri geçireceği tedirginliği yaşanabilir. Oysaki çift cam veya tek cam olarak monte edilen tam camlı ofis sistemi ses yalıtımlıdır. Sistemimizin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ses yalıtımı sayesinde sessiz bir ortam sağlar
  • Isıdan tasarruf sağlar
  • Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ofis veya uygulandığı alanı maksimum seviyede verimli ve rahat kullanmayı sağlar
  • Çalışanların verimliliğini artırır.

Yukarıda sıraladığımız ve daha birçok avantajından dolayı yaşam alanlarınızda firmamızın çeşitli camlı ofis sistemi modellerinden kullanabilirsiniz.

Tam Camlı Ofis Sistemi Çeşitleri

Tam camlı bölmeler, yatayda profil olmayan tavana kadar en şeffaf ve daha az profil kullanılan sistemlerdir. Bu tarz ofis sistemleri şeffaf bir ofis oluşturmak isteyen veya bütün çalışanlarını daha rahat kontrol edebilmek isteyen yöneticiler tarafından tercih edilmektedir. Tam camlı ofis sistemi uygulamalarımızın iki çeşidi mevcuttur.

  • Birincisi, tavana kadar cam cama bölme sistemidir. Bu sistemimizde yerde ve tavanda sadece alüminyum profil vardır. Onun dışında alüminyum profil kullanmayız. Camın camla birleşmesini 1,2 mm kalınlığındaki bantlar ile sağlarız. Sadece cam olan bu çeşitlerimizin sade ve şık bir görüntüsü vardır. Dilenirse şirketin logosunu cama basabiliriz. Veya camlara film uygulaması yapabiliriz.
  • İkincisi ise, demontabl tam camlı bölme sistemimizdir. Bu sistemimiz diğerine oranla biraz daha kalındır. Ses ve ısı yalıtımı açısından daha kullanışlıdır. Çift taraflı camlar giydirilir. Çift taraflı camların arasında istenilen renkte jaluzi uygulamaktayız. Bu görselliğini güzelleştirirken kullanımını genişletmektedir. Ürünlerimiz uzun yıllar firmamızın garantisi altındadır.

Bir cevap yazın