Blog

Yarı açık bölme sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri; Yarı Açık Bölme

Ofis bölme sistemleri farklı tipte tasarımlar kullanarak işyerinizde maddi ve manevi verimliliği arttırmaktadır. Çalışanlarınız kendilerine ait ortamlarda birbirinden bağımsız çalışma alanına sahip olduklarında yaptıkları iş kalitesi artacaktır. Daha verimli çalışmalarının yanı sıra işyerlerine daha bağlı bir hale gelerek hizmet kalitenizin en üst seviyesine ulaşmasını sağlayacaklardır. Bunun yanı sıra ofisleriniz daha şık daha modern bir hale gelirken Yarı açık ofis bölme sistemleri sayesinde, çalışanlarınız müşterileriniz ile daha sağlıklı bir iletişim içerisinde olacaktır. Yarı açık sistemler genellikle hastanelerde, bankalarda ve çağrı merkezlerinde kullanılırken ayrıca sektörüne göre kullanım alanları da değişim göstermektedir.

Özellikleri Bakımından Ofis Bölme Sistemleri

Yarı açık ofis bölme sistemleri kolaylıkla takılıp çıkarılabilmesi haricinde yine kolaylıkla da taşınabilmektedir. İşyerinizi başka bir adrese taşırken ya da ofis içerisinde dekorasyon değişikliği yapılırken size kolaylık sağlayacaktır. Alanların büyüklüğü çalışanlarınızın rahatlığı açısından geniş olmalıdır. Bu sistemlerde personelinizin rahat giriş ve çıkıp yapabilmesi için kapı yoktur. Kapı konması gereken alanlar tamamen boştur. Personel yerine oturduğu zaman dışarıdan hiçbir şekilde görünmez. Fakat bu durum üstü cam kaplama olanlarda ve sizin isteğinize göre ebat ve yükseklik açısından değişiklik göstermektedir. Ayrıca aydınlanma ve ısıtma konusunda tasarruf etmenizi sağlayacaktık. Yarı açık bölme sistemlerinde ortamdaki aydınlatma her alanı eşit miktarda aydınlatırken aynı durum ısıtma sistemleri içinde geçerlidir. Yine bölme sistemleri yapılışına göre ısı yalıtımı yapma özelliğine de sahip olabilir. Böylece yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak bir ortamda çalışmanız sağlanmaktadır. Ofisinizde maddi ve manevi açıdan rahatlama sağlamak için yarı açık bölme sistemleri oldukça idealdir.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Yarı açık ofis bölme sistemlerinin fiyatları ofisinizin planına göre, isteğinize bağlı renk ve çeşitlerine göre bunun yanı sıra şekilleri modellerine ve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar konusunda sürekli değişim gösteren piyasaya baktığınızda karamsarlığa düşebilirsiniz. Fakat bölme sistemlerinin fiyatları yıl içerisinde birkaç kez artış gösterirken aynı zamanda birkaç kez de düşmektedir. Fakat bizler bu sektörde öncü bir firma olarak sizin ihtiyaçların göz önünde bulundurup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, en yeni, en kaliteli ve uygun fiyatlı ofis bölge sistemlerini sizlerin kullanımına sunmaktayız. İsteğinize özel tasarımlarla yarı açık bölme sistemleri için ofisinizin planını getirerek size en uygun yerleştirme planını sizlere sunmaktayız. Eğer işyerinizde kaliteli bir çalışma ortamı yaratmanın yanı sıra modern ve şık görünüm istiyor, çalışanlarınızın size bağlı, rahat ve bağımsız bir çalışma ortamında işlerini hallederek verimliliği arttırmasını ve müşterilerle sağlıklı iletişim kurmasını ve bu sayede hizmet kalitenizin en üst seviyede olmasını, kolay takılıp çıkarılabilir özelliği ile taşındığınızda şartlarınıza uygun ofisler yerine kendi şartlarınızı yaratmak istiyorsanız, ofis bölme sistemlerinden faydalanmalısınız. İnanın ödediğiniz paranın hakkını vereceğinden ötürü yapacağınız tasarrufa sizde şaşıracaksınız.

Bir cevap yazın