Blog

Seperatör

Ofis Bölme Sistemleri; Seperatör Yarı Açık Bölme Sistemleri

Çalışma ortamının kalitesini arttırmak, çalışanların verimli olmasını sağlamak, hizmet kalitesini direk olarak etkileyen hususlardan birisi ofis bölme sistemleridir. Ofisinizin görünümü ne denli modern ve şık olursa, çalışanlarınız kendilerine ait özel, bağımsız alanlarda, rahatça işini yapabilirse kaliteniz o denli artış gösterecektir. Ayrıca hizmet kalitenizde ne kadar fazla olursa müşteri memnuniyetinizde en üst seviyede olacaktır. Ofis bölme sistemlerinden biri olan seperatör yarı açık bölme sistemleri bu şekilde etki yapan bir sistem olup, uygulaması oldukça basittir. Sistem sayesinde ofisiniz istediğiniz ebatlarda alanlara bölünebilmektedir. Ofis içerisindeki bu alanların büyüklükleri çalışanlarınızın rahat edebileceği kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu sebeple sektöründe öncü bir firma olarak yaptırmak istediğiniz sistem için ofis planlarını bize iletebilir ve size en uygun bölme yapılandırmalarını görebilirsiniz.

Özellikleri Bakımından Ofis Bölme Sistemleri

Seperatör yarı açık bölme sistemleri yapılandırmasında kapı yoktur. Ofislere girilecek bölümler tamamen boştur. Bu da çalışanların çalışma alanlarına kolaylıkla girip, çıkmasını olanaklı hale getirmektedir. Ofis düzenlemesine etkin olarak kullanılan bu sistemler yarı özel bir yapıya sahiptir. Çalışanlarınız yerine oturduklarında dışarıdan asla görülmezler. Bu sistem genellikle bankalarda, hastanelerde ve çağrı merkezlerinde kullanılsa da birçok özel sektörde veznelerde ya da müşteri odaklı birebir iletişime geçilen sektörlerde de kullanılmaktadır. Fakat üst kısımlar cam olduğu taktirde bu durum değişiklik gösterebilir. Genellikle çalışanlar kulaklık taktığından dolayı yarı açık olan bu sistemler ses problemini de ortadan kaldırmaktadır. Yarı açık görünümü ile bu sistem aydınlanma ve ısınma konusunda çok ciddi bir tasarruf sağlamaktadır. Ofis içerisinde bulunan aydınlatma bütün bölümleri aynı derece etkilerken aynı zamanda az enerji harcanmasına neden olur. Bu durumun ısınma içinde geçerli olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. İşyerinizde maddi ve manevi açıdan rahatlama sağlamak için ofis bölme sistemleri oldukça idealdir. Ayrıca kolaylıkla çıkarılıp takılabilen ve kolayca taşınabilen yapısı ile başka bir adrese taşınırken ya da ofisinizin dekorasyonunu değiştirirken müthiş bir kolaylık sağlayacaktır.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Ofislerinize farklı bir bakış açısı getirecek olan Seperatör yarı açık bölme sistemleri fiyatları, şekillerine, modellerine ve yapısına göre farklılık göstermektedir. Şık ve modern görünümü sayesinde ofislerinizde etkin rol oynamakta olan bu sistem, aynı zamanda kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine odaklı çalışmasından dolayı siz müşterilerimize en yeni, en kaliteli ve uygun fiyatlı ofis bölge sistemlerini sunmaktayız. İşyerlerinizin daha modern, daha şık görünmesinin yanı sıra, çalışanlarınızın daha rahat, birbirinden bağımsız bir şekilde çalışmasını sağlamak ve bu sayede hizmet kalitenizi arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız sizde ofis bölme sistemlerini işyerinize taşımalısınız. Bu sistemler aynı zamanda aydınlanma kolaylığı ve ısı yalıtımı yaparak bütçenizi zorlamayacak, ödediğiniz parayı hak edecek, size misliyle tasarruf sağlatacaktır.

Bir cevap yazın