Blog

Firmamızdan son haberler

Öğrenmeyi asla bırakma.

Yüksek Ofis Bölme Sistemleri

Yüksek Ofis Bölme Sistemleri

Ofis tasarımı son yıllarda bir hayli gelişmiştir. Farklı tasarım ürünleri ile yapılan bu sistem ofis olarak kullanılan alanın işlevini değiştirmektedir. Hem daha şık hem daha modern ortamlar oluşturmak amacıyla kullanılan ofis bölme sistemleri müşteri beklentisine cevap verecek özelliktedir. Farklı tasarım ürünlerinin yanında farklı boylarda ofis sistemleri de bulunmaktadır. Yüksek ofis bölme sistemleri, yarım ofis sistemlerine farklı işleve sahiptir. Açık bölme sisteminin aksine yüksek ofis bölme sistemi kullanıldığında ofis içinde duvarla ayrılmış gibi odalara bölünmektedir. Son zamanlarda çok sayıda firma tarafından sunulan bu hizmet geniş bir alana yayılmış durumdadır. Yüksek ofis bölme sistemi için gerekli olan ısı, ışık, ses ve havalandırma dizaynı en ince ayrıntısına kadar düşünülüp hesap edilerek yapılmaktadır. Geniş alanlarda birçok kişinin bireysel çalışmasına olanak sağlayacak olan bu sistem firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Alanın keşif işleminden itibaren tüm aşamalar deneyimli çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Kurulumu oldukça pratik ve kolay olan bu sistemin kurulma süresi mekanın boyutuna göre 3 veya 3 hafta sürebilmektedir.

Devamını Oku

Seperatör

Ofis Bölme Sistemleri; Seperatör Yarı Açık Bölme Sistemleri

Çalışma ortamının kalitesini arttırmak, çalışanların verimli olmasını sağlamak, hizmet kalitesini direk olarak etkileyen hususlardan birisi ofis bölme sistemleridir. Ofisinizin görünümü ne denli modern ve şık olursa, çalışanlarınız kendilerine ait özel, bağımsız alanlarda, rahatça işini yapabilirse kaliteniz o denli artış gösterecektir. Ayrıca hizmet kalitenizde ne kadar fazla olursa müşteri memnuniyetinizde en üst seviyede olacaktır. Ofis bölme sistemlerinden biri olan seperatör yarı açık bölme sistemleri bu şekilde etki yapan bir sistem olup, uygulaması oldukça basittir. Sistem sayesinde ofisiniz istediğiniz ebatlarda alanlara bölünebilmektedir. Ofis içerisindeki bu alanların büyüklükleri çalışanlarınızın rahat edebileceği kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu sebeple sektöründe öncü bir firma olarak yaptırmak istediğiniz sistem için ofis planlarını bize iletebilir ve size en uygun bölme yapılandırmalarını görebilirsiniz.

Devamını Oku

Yarı açık bölme sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri; Yarı Açık Bölme

Ofis bölme sistemleri farklı tipte tasarımlar kullanarak işyerinizde maddi ve manevi verimliliği arttırmaktadır. Çalışanlarınız kendilerine ait ortamlarda birbirinden bağımsız çalışma alanına sahip olduklarında yaptıkları iş kalitesi artacaktır. Daha verimli çalışmalarının yanı sıra işyerlerine daha bağlı bir hale gelerek hizmet kalitenizin en üst seviyesine ulaşmasını sağlayacaklardır. Bunun yanı sıra ofisleriniz daha şık daha modern bir hale gelirken Yarı açık ofis bölme sistemleri sayesinde, çalışanlarınız müşterileriniz ile daha sağlıklı bir iletişim içerisinde olacaktır. Yarı açık sistemler genellikle hastanelerde, bankalarda ve çağrı merkezlerinde kullanılırken ayrıca sektörüne göre kullanım alanları da değişim göstermektedir.

Devamını Oku

Tam Camlı Ofis Sistemi

Tam Camlı Ofis Sistemi

Büyük ofisleri küçük bir veya birkaç kişilik küçük alanlara çevirmek için bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bölme sistemlerinden tamamı düz veya çeşitli cam motiflerden yapılan uygulamalara tam camlı ofis sistemi denilir. Zaten adından da anlaşıldığı üzere ana malzeme olarak cam ve camın çeşitli modelleri kullanılmaktadır. Ofislerde çalışanların kendilerini daha geniş alanda hissetmeleri için cam ideal bir malzemedir. Işık ve ısıdan tasarruf sağlayan bu sistemler verimliliği artırmaktadır. İşverenin çalışanlarını dışarıdan görebilmesi ise işlerin kontrolü açısından önemlidir. Değişik kalınlıklarda, net, buzlu veya çeşitli motiflerle bezenmiş camlı ofis sistemlerimiz mevcuttur.

Camların üzerine müşterilerimizin isteği doğrultusunda film kaplama yapabiliriz. Film kaplamalar ofisin havasını değiştirerek modern ve şık bir izlenim vermektedir. Camlı ofis sistemi denildiğinden sadece ofislerde kullanıldığı düşünülmemelidir. Tanımından tam camlı ofis sistemi kavramını anlayamayanlar için günlük hayattan bankalardaki her tarafı cam olan, içinde tek bir bankacının hizmet verdiği alanlar örnek olarak verilebilir. Bunun dışında okullarda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve öğretmenler odası gibi tamamı cam olan odalar düşünülebilir. Evlerinde farklı bir tarz yakalamak isteyenler bazı yaşam alanlarını oluştururken darbelere karşı dayanıklı tam camlı ofis sistemlerimizden tercihte bulunabilir.

Devamını Oku

Separasyon Sistemleri

Separasyon Sistemleri

Ofislerin dağınık görüntüsü ve düzensizliği dışarıdan bakıldığında oldukça rahatsız edicidir. Masaların konumlandırılması, dosyaların konumlandırılması gibi işlemler hiçbir zaman tam ve simetrik bir şekilde yapılamayacaktır. Yönetici olarak firmanızda müşterilerinizi ağırlarken bu düzensiz ve karmaşık ortam elbette sizi de rahatsız etmektedir. Ancak gelişen teknoloji sayesinde bu karmaşadan kurtulmanız oldukça kolaydır. Ofislerinizi düzenlemek için size önerimiz separasyon sistemleri kullanmanız olacaktır. Separasyon sistemleri sayesinde bu düzensizlikten hemen kurtulmanız mümkündür. Yazımızda bu sistemler ile ilgili tüm detayları bulabilir ve sizde bu harika sistemleri ofisinizde kolayca uygulayabilirsiniz.

Devamını Oku

Panel Bölme Sistemleri

Panel Bölme Sistemleri

Bu bölme duvar sisteminde tavan ile zemin arası kısım tamamen panel malzemesiyle kaplanır. Panel bölme sistemleri görüşe gerek olmayan ve ışık sorunu yaşanmayan kısımlar için kullanılacak bir sistemdir. Ofis bölme sistemleri, yapıları bakımından farklı sınıflara ve modellere ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de panel bölmeleridir. Bu sistem müşterilerin kullanacakları ve iş yerinde çalışan kişilerin alanını belirler. Farklılık gösteren hizmet birimlerinin çalışma alanlarını birbirinden ayıran bu özel sistem pek çok ofis sahibi tarafından tercih edilmektedir. Bu sistem devlet kuruluşlarında ve çeşitli şirketlerde karşımıza çıkmaktadır. Panel bölme sistemi ile iş yeriniz görsel açıdan daha iyi bir görüntüye kavuşacaktır. Son derece şık ve estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Devamını Oku

Panel Bölme Duvar

Duvar Paneller Hakkında

Günümüzde çalışma alanları ofisler olan insanlar için belli alanların etkili bir şekilde kullanılması önemlidir. Aynı is alanında farklı bölümleri paylaşan is ortaklarının farklı konularda mesai harcamaları nedeniyle alan olarak ayrılmaları gerekebilir. Bu durumlarda şirket sahipleri tarafından ilk olarak duvar bölme sistemlerinden olan panel bölme duvar sistemleri dikkat çekmektedir. Bu konuda işinin ehli olan ve tecrübe sahibi firmalar ile çalışmak önemlidir. Nitekim belli bir bilgi ve deneyim gerektiren kurulum aşaması ileride çalışma ortamında is kazası vb aksaklıklar yaşanmaması adına önemlidir.

Devamını Oku

Ofis Seperasyon Sistemleri Fiyatları

Ofis Seperasyon Sistemleri Fiyatları

Seperasyon sistemleri her türlü mekanda kullanıma uygun ürünlerden oluşmaktadır. Açık ofis sistemi olarak adlandırılan sistemin kendine has tasarımları bulunmaktadır. Müşteri beklentisine ve zevkine cevap verecek olan sistem modelleri her ortama uygundur. Cam, ahşap ve alüminyun ürünlerden yapılan ofis seperasyon sistemleri kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Ofis seperasyon sistemleri fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre, üzerinde kullanılan dekorasyon malzemelerine göre, kurulacak alanın farklı tesisat işlemlerine göre ve kullanılacak alanın metre karesine göre değişiklik göstermektedir. Seperasyon sistemleri eski zamana nazaran hem daha uygun hem daha hafif ürünlerden oluşmaktadır. İlk başlarda tuğla ve çimento ile yapılan duvar bölme sistemleri yeni ürünlerin kullanımı ile bina yükünü hafifletmektedir. Her açıdan avantaj oluşturan ofis seperasyon sistemleri konusunda firmamız tarafından kaliteli ürünler ile hizmet verilmektedir.

Devamını Oku

Ofis Seperasyon Modelleri

Ofis Seperasyon Modelleri

Bir mekanı parçalara ayırarak daha fazla kullanım alanı yaratmaya olanak sağlayan bölmeler çeşit çeşittir. Bu çeşitlerden biri de ofis seperasyon modelleri olarak geçmekte ve sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ofis bölme sistemleri arasında bunlardan başka; camlı bölme, yarım cam bölme, yatay camlı bölme, tam cam bölme, derzi bölme, duvar bölme ve alüminyum bölme de bulunmaktadır. Tüm bu seçenekler arasında kendi ofisiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz bölmeler, firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Yaratıcı tasarımları ve üstün estetik anlayışımız ile siz müşterilerimize hizmet vermek birinci önceliğimizdir.

Ofisin görünümü oldukça önemli bir mesele olduğundan ofis mobilyalarının ve ofis bölme sistemlerinin dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Seçilen tasarım, iş yerine modern bir hava katacağı gibi çalışanlar için de pratik ve verimli olacaktır. Estetik olarak bulunduğu alana şıklık katan ofis seperasyon modelleri arasından ihtiyaca uygun olanı seçmek zor değildir. Ofisin geri kalanıyla uyumlu bir renk kullanılırsa gözü yormadan çalışma ortamının karmaşasını derleyip toparlayarak işlevsel şekilde kullanılacaktır. Ayrıca bu ürünlerin raf ya da kitaplık olarak kullanılacak seperatör sistemleri de bulunmaktadır. Bunlar depolamada kullanılabilmektedir. Kütüphanelerde yahut çağrı merkezlerinde kullanılan masa bölücülerinin de seperasyon modelleri vardır. Bu modelleri en çağdaş ve kaliteli biçimde firmamızdan temin edebileceğiniz gibi diğer hizmetlerimizden de faydalanmanız mümkündür.

Devamını Oku

Ofis Oda Bölme Sistemleri

Ofis Oda Bölme Sistemleri

Bölme duvarlar, tek mekan içerisinde birbirlerinden ayrı alanlar oluşturmaya yarayan bir sistemdir. Böylece geniş alanlar küçültülerek daha aktif mekan kullanımı sağlamaktadır. Ofis oda bölme sistemleri dayanıklı oldukları kadar farklı renk ve tasarım seçenekleriyle de göze hitap etmektedir. Geniş bir mekanı farklı amaçlar uğrunda farklı kişilerce ayrı bölmelerde çalışılması ihtiyacıyla bu sistemler doğmuştur. Estetik açıdan uyumlu olması ve montajının kolaylıkla gerçekleştirilmesinden ötürü çok tercih edilen bir sistemdir. Büyük bir mekanın bölünmesini gerektiren her yerde kullanılabilen bu bölme sistemleri daha çok hastane, ofis, dershane gibi ortamlarda tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini önceliği kabul eden firmamızda tüm mekanlara uyum sağlayan bölme sistemleri özveriyle yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Devamını Oku