Hareketli bölme duvar sistemleri

 

Hareketli bölme duvar sistemleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan hayatına olumlu yansımalarını görmekteyiz. Bu yansımalar hayatın her alanında ve anında hiç kuşkusuz geniş bir şekilde olmaktadır. Bu anlamda olumlu saydığımız yeni yenilikler sayesinde yaşam alanlarının ve iş alanlarının kolaylıkla ve basit sayılabilecek yeni çözümler ile istenile şekle sokulabilmesi artık daha kolay olmaktadır. Bu konuda yaşanan değişimleri sizler de yılların verdiği tecrübe ve dinamizm ile bizimle paylaşmak isterseniz, firmamıza ulaşmak çok kolay. Evinizde ya da ofisinizde bir yeniliğe mi ihtiyaç var? Ya da ofisinizde farklı iş grupları için yeni odalar mı gerekiyor? Bunun için kaba ve yoğun yıkım ve döküme artık gerek yok. Hareketli bölme duvar sistemleri istediğiniz alanı size kavuşturuyor. Alanına hakim olan firmamızın örnek modellerini inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri Hakkında

Sektörde yılların getirmiş olduğu deneyim ve özgüven ile yaşam alanlarınıza ince ve modern tarzda dokunuşlar yapıyoruz. Bu dokunuşları profesyonel kadromuzla ve alanın son sistemlerinden olan, hareketli bölme duvar sistemlerini kullanarak yapıyoruz. Bunu yararken de alanların nasıl genişlediğine ve size geniş ve daha sevimli bir alanın kaldığına tanıklık edebilirsiniz. Ofis ve odalarınıza daha esnek ve alternatifli hale getirebilir, alanları kolaylıkla bölebilirsiniz.( Sergi alanı, toplantı salonu, konferans veya dinlenme salonu şeklinde) Günümüzde ofisler, havaalanları, otoparklar ve otellerde bu sistemler kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmakta, duvar taşınabilir veya sabit olarak kurulumu yapılmaktadır.

Taşınabilir bölme duvar modelleri, son zamanlarda çok daha nitelikli bir şekilde üretilebilmektedir. Bu sayede yaşam alanlarında hızlı bir şekilde işlevsel değişiklikler meydana gelmektedir. Bununla birlikte yaşam alanlarının estetik bir görünüme kavuşması noktasında bölme duvar sistemlerinin oldukça niteliksel olduğu da bilinen bir gerçekliktir. Günümüz itibariyle hareketli bölme duvar sistemleri söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkabilmektedir. Karşımıza çıkan seçenekler arasından en uygun olan bölme duvar sistemi kurulumu ise ancak alanında uzman olan ve profesyonel bir şekilde hizmet üretebilen bir ekibin işidir. Bu noktada firmamız, en yenilikçi çözümler sunma noktasında oldukça kabiliyetlidir. Zira oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahiptir.

Hareketli Bölme Duvar Modelleri

Günümüzde ev, ofis, konferans salonu, sinema ve tiyatro ve daha birçok alanda kolay kurulumu ve alandan tasarruf sağlaması ve modern tarza şık tasarımı ile firmamız tarafından usta bir şekilde kurulumu yapılan hareketli bölme duvar sistemleri ile müşterilerimizin isteklerine uygun tasarımlar yapmaktayız. Bu sistemlerinde kullanımına ve amacına göre farklı özelliklere sahip modelleri bulunmaktadır. Dorma sistemleri, hareketli gizlenebilir ve kumanda edilebilir duvar sistemleri ile ihtiyaca göre tercih edilmektedir. Variflex sistemleri ise hareketli yapısının yanında 57 db’e varan ses yalıtım özelliği sayesinde bölünmüş ortamlarda farklı isteklere göre yapılacak ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Değişim gösteren ticari hayatın yanı sıra yoğun mesaili çalışma ortamlarının oluşmasının doğal sonucu olarak yaşam alanlarında da mimari anlamda değişime gidilmiştir. Bu doğrultuda ortak yaşam alanlarının çok daha etkili bir şekilde kullanılabilmesi amacıyla hareketli bölme duvar sistemleri devreye girmiştir. Yaşam alanlarının yeninden tasarlanması ve modern bir görünüme kavuşması noktasında standart duvar örgüleri yerine modüler özelliğe sahip olan duvar bölmeleri tercih edilmeye başlanmıştır. Söz konusu duvar sistemlerinin taşınabilir özelliğe sahip olması ise önemli avantajlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine bu duvar modellerinin demonte olması da ayrı bir avantajı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca hareketli bölme duvar sistemlerinin kurulumunun çok kolay olması ve seri bir şekilde kurulum işleminin tamamlanması da önemli bir kazanım olarak tanımlanmaktadır.

Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hareketli bölme duvar sistemleri ürünlerinin; hem kullanışlı hem modern hem de uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirdiğimiz alternatif tasarım özellikleri sayesinde çok daha dinamik yaşam alanlarının oluşturulması hususunda oldukça iddialı bir konumdayız. Bununla birlikte firmamız, hareketli bölme duvar sistemleri söz konusu olduğunda, en ileri teknolojileri takip eden bir firma olarak da ön plana çıkmaktadır. Ayrıca alanında uzman olan ekibimiz sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturma noktasında oldukça hassas bir çalışma politikasına sahibiz.