Bobofis Ofis Bölme Sistemleri

Islak hacim bölme duvar sistemleri – Bobofis Ofis Bölme Sistemleri

Islak Hacim Bölme Duvar Sistemleri

Duvar bölme sistemleri içerisinde bulunan ıslak hacim bölme duvar sistemleri ıslak ve nemli alanlar için en uygun çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu duvar sisteminin özelliği şişme ya da yumuşama yapmadan aşırı yoğun neme ve ıslaklığa dayanabilmesidir. Özellikle saunalar, hamamlar ve yüzme havuzları olan yerlerde duvar uygulamaları için genelde tercih edilir. Renovasyon projelerinde ve yeni yapıların inşasına kadar pek çok uygulama için tercih edilebilir. Evlerde, hastanelerde, spor tesislerinde ve otellerde bu bölme duvar sisteminden yararlanabilirsiniz. Aşırı neme yüzde yüz dayanıklı olduğu için duvarlarda asla kabarma ve renk değişikliği olmaz. Duvarınız ilk günkü gibi kalır. Bu nedenle pek çok kişi tarafından bu sistem gönül rahatlığı ile tercih edilir.

Islak Hacim Bölme Duvar Sistemleri Ve Avantajları

Bu duvar sistemi yüksek derecede nemin ve klorun bulunduğu ortamlarda bile dayanıklılık gösterir. Çok fazla sıcaklığa karşı da dayanıklı olan ıslak hacim bölme duvar sistemleri saunalar, hamamlar ve sağlık merkezleri tarafından en ideal sistemlerin başında gelmektedir. Ayrıca ses yalıtımını sağlar. Sert darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır.  Son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için okullarda ve spor salonlarında rahatlıkla kullanılabilir. Daima hijyenik ve temiz olma özelliğine sahiptir. İçerisinde yoğun kimyasal maddeler bulunan temizlik ürünleri ile temizlense dahi yumuşama ya da şişme yapmaz. Bu özellikleri ve sağladığı avantajlardan ötürü birçok kişi bu sistemi kullanmaktadır.

Bu duvar sistemi sayesinde nemden ve ıslaklıktan çekinmenize gerek kalmaz. Islak hacim duvar sistemleri sayesinde nem ve ıslaklıktan çekinmezsiniz. Duvar bölmeleriniz ilk günkü gibi kalır. Bu duvar sistemlerinin temizliği de son derece rahattır. Sağlıklı bir alanın yaratılmasında çok büyük bir katkı sunar. Bu sistem aynı zamanda estetik ve şık görüntüsü ile kurulduğu mekana çok hoş bir hava katar. Bu sistem genelde havuzlu mekanlarda, saunalarda ve hamamlarda sıklıkla tercih edilmesinin yanı sıra kamu alanlarında, ticari alanlarda, sanayi alanlarında ve yerleşim alanlarında da tercih edilmektedir. Kurulumu son derece pratik olan bu sistemden şu ana kadar tüm müşterilerimiz memnun kalmıştır.

Özellikleri Bakımından Islak Hacim Bölme Duvar Sistemleri

Bu sistem genelde mahremiyetin ve hijyenin ön planda olduğu mekanlarda kullanılır. Kurulumu son derece pratik olan bu sistem ıslaklık ve nemin olduğu yerlerde genelde tercih edilmektedir. Islak hacim bölme duvar sistemleri genelde AVM’lerin, okulların, devler dairelerinin vb. lavabo bölümlerinde karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra nemin ve ıslaklığın yoğun olduğu hamamlar, saunalar ve yüzme havuzu olan mekanlarda sıklıkla kullanılır. Kurulduğu ortamı ferahlatır. Aynı zamanda son derece şık ve modern bir görüntüye kavuşturur. Bu özellikleri sayesinde artık sıklıkla tercih edilen bu sistemi kullananlar son derece memnun kalmaktadır. Artık nemin duvarınıza verdiği zararlara katlanmanıza ve ek masraflar çıkarmasına izin vermeyin.

Son derece dayanıklı ve sağlam olan ıslak hacim bölme duvar sistemleri yaygın bir şekilde toplu mekanlarda kullanılmaktadır. Bu mekanların başında kamu kuruluşları, hastaneler, okullar, saunalar, oteller, AVM’ler, hamamlar gelmektedir. Bu duvar sistemi aynı zamanda son derece hijyenik bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolay temizlenebilir olması da sağladığı bir diğer avantajdır. Uygun bir fiyatı ve kolay kurulabilir olması da bir diğer özelliğidir. Mahremiyetin ön planda olduğu yerlerde bu sistem genelde tercih edilir. Ayrıca kolay ve ferah kullanım sağlamaktadır. Tüm bunları değerlendirdiğimizde ıslak ve nemli bölgeler için en uygun sistem olduğunu söylemeliyiz.

Islak Hacim Bölme Duvar Sistemleri Hakkında

Islak ve nemli mekanlar için en uygun çözüm ıslak hacim bölme duvar sistemleri olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu sistem suya yüzde yüz dayanıklı olduğu gibi son derece de sağlam bir yapıya sahiptir. Ses yalıtımını sağlar ve darbelere karşı da dayanıklıdır. Aşırı sıcaklıklara karşı da dayanıklıdır. Bu sistemde duvarlarda şişme ya da yumuşama kesinlikle olmaz. Bu özelliklerinden kaynaklı olarak toplu ve kalabalık ortamlarda genelde bu duvar sistemi tercih edilir. Kolay kurulumu ve uygun fiyatı ile pek çok şirket sahibi bu sistemi iş yerine kurdurtmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen şirketimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Duvar bölme işlemlerini işinde deneyimli ve profesyonel olan ekibimizle sizlere zamandan tasarruf sağlayacak bir biçimde hallediyoruz.