Bob Ofis Bölme Sistemleri Hizmet Tanımı

Modüler Sistem Ofis Bölme Duvarları Bob Ofis Bölme Sistemleri

Modüler sistem ofis bölme duvarları hakkında bilgilerin yer aldığı sayfamızı inceleyebilirsiniz. Teklif talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Modüler Sistem Ofis Bölmeleri

Yapılarda tamamlayıcı unsur olarak modüler sistem ofis bölmeleri kullanarak daha konforlu ve kullanışlı alanlar yaratmak istiyorsanız firmamız en doğru çözümleri sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir. Ofisiniz için doğru çözümler arıyorsanız bizi arayın ve avantajlardan faydalanın. Sektörün önde gelen isimlerinden olan firmamız, hizmet kalitesini standartların üstüne çıkarmıştır. Başarımız tesadüf değildir. Kullanılan kaliteli malzeme, deneyimli personelimiz ve uygun fiyatlarımız başarımızı perçinlemiştir. Doğru firmalar ile doğru proje uygulamaları her zaman istenilen sonucu verir. Biz sizin için doğru projeyi üretebilecek doğru firmayız.

Modüler Sistem Ofis Bölmeleri Nedir?

Genellikle geniş alanlarda, ofislerde, bankalarda, otellerde, kongre merkezi, fuar alanı, okul gibi çok fonksiyonlu kullanılabilecek geniş mekânlarda modüler sistem ofis bölmeleri kullanılarak, arzuya göre, tek bir mekân gibi veya parça parça alanlar şeklinde kullanılmasını sağlayan sistemlerdir. Farklı kullanım alanları yaratan ve farklı uygulamaları olan bu sistemler iş yerleri için birçok avantaj sağlar. Kolay monte edilir ve gerektiğinde, ofiste yeni alanlara ihtiyaç duyduğunuzda ya da dekorasyondan sıkıldığınız da değişiklik yapılabilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, ofis bölme sistemleri kullanılarak dekoratif ve kullanışlı alanlar yaratılır. Firmamızın hızlı uygulamaları sayesinde zaman ve iş kaybına uğramazsınız.

Modüler Sistem Ofis Bölmeleri Kullanım Avantajları 

 • Günümüze uygun modern görünümlü ofisler oluştulur.
 • Dekoratif görünüm ofisinize farklılık katar.
 • Ofisinizin çağdaş ve şık görünümü firmanızın prestijini yükseltir.
 • Masaları, bölümleri ayırabileceğiniz gibi bekleme veya görüşme odası, yönetici ve toplantı odası gibi alanlar da yaratabilirsiniz.
 • Geniş mekânlara ihtiyaç duyduğunuzda modüler sistem ofis bölmeleri kolaylıkla demonte edilir.
 • Çalışanlarınız için uygun çalışma alanları yaratır. Çalışanları tamamen yalıtmadan uygun kişisel alanlar oluşturur.
 • Hızlı kurulum sayesinde iş, zaman ve para kaybına yol açmaz.
 • Ofisinizde fonksiyonel kullanım alanları yaratarak daha verimli bir çalışma ortamı oluşturulur.
 • Ses ve ısı yalıtımı sağlayarak siz ve çalışanlarınız için konforlu alanlar oluştururken, gün ışığından yeterince faydalanmanızı sağlar.
 • Modüler taşıma sistemleri kullanılarak oluşturulan bölmeler sağlam ve güvenlidir.
 • Telefon, internet, elektrik kabloları bu sistemler sayesinde taşınır ve gizlenebilir. Daha hoş görünüm sağlanır.
 • Farklı materyaller kullanılarak oluşturulan bölme sistemleri ile istediğiniz ofis dekorasyonunu oluşturmada onlarca seçeneğe sahip olursunuz. Bu avantajlardan faydalanarak ofisinizi bir adım öne çıkarmak istiyorsanız firmamız doğru çözüm ortağınız dır.

Modüler Sistem Ofis Bölmeleri Çeşitleri

Bir birinden farklı birçok uygulaması olan modüler sistem ofis bölmeleri genel olarak dörde ayrılır. Bunlarda kendi içlerinde kullanılan materyallere göre ve uygulama metotlarına göre çeşitlilik gösterir.

 1. Seperatör bölme sistemleri
 2. Tam camlı bölme sistemler
 3. Ara camlı veya yarı camlı bölme sistemleri
 4. Modüler sistem cam ofisler

Firmamızca tüm bu sistemler ofisinizin mimarisi el verdiğince uygulanmaktadır. Deneyimli, işinin uzmanı çalışanlarımız kısa sürede projelerinizin tamamlar.

1.Seperatör Ofis Bölme Sistemleri: Yarı açık sistemler olup oldukça kaliteli malzemeden imal edilirler. Ahşap ya da profil üzeri cam uygulama yapılabilir. Dekoratiftir. Masaları bir birinden ayırmak veya departman oluşturmak için kullanılabilir. Ofiste kullanışlı alanlar oluşturur. Işık ve ısınmadan tam faydalanma sağlar. Alanlarda kısmi bölmeler oluştururken ofis bütünlüğü korunmuş olur. Kabloların taşınması ve gizlenmesi için modüler sistem ofis bölmeleri uygundur.

2.Tam Camlı Bölme Sistemleri: Dayanıklı ve güçlendirilmiş camdan imal edilir. Kolay monte edilen taşıyıcı sistemler kullanılır. Işıktan tam faydalanmak ve görüş alanı bütünlüğü sağlamak için uygundur. Modern ve şık bir görünüm kazandırırken ısı ve ses yalıtımı sağlanır. Kişisel alanlar yaratmak için uygundur. İstenilirse kumlu cam, vitray, film, jaluzi uygulamaları yapılabilir.

3.Ara Camlı veya Yarı Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Adından da anlaşılacağı üzere kısmi cam, kısmi panel uygulaması kullanılır. Maliyeti daha düşüktür. Ofis mobilyaların yerleşeceği duvarlar için tercih edilir. Tam camlı bölmelerde olduğu gibi iyi yalıtım sağlar.

4.Cam Ofisler: Yönetici bölümleri ve toplantı salonları için sıkça tercih edilen cam ofisler temperli camdan uygulanır. Çift cam içi mikro jaluzi, dekoratif cam uygulamaları da yapılabilmektedir. Montaj için kullanılan menteşe veya taşıyıcı profiller sağlam ve dayanıklıdır. Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Modüler sistem ofis bölmeleri şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. Geniş görüş açısı yaratır.

Projelendirme ve uygulama safhalarında işinin uzmanı personeller çalıştırmaktayız. Her proje ve her müşteri özeldir. Amacımız her projede siz müşterilerimizi yüzde yüz memnun etmektir.