Teleskopik kapı sistemleri | Bobofis Ofis Bölme Sistemleri

Teleskopik Kapı Sistemleri

Son zamanlarda dar alanları genişletmek amacıyla farklı sistemler oluşturulmaktadır. Bunlar içinde en dikkat çeken ürünlerden biri teleskopik kapı sistemleri olarak sayılabilmektedir. Kapının çalışma sistemi oldukça kolaydır. Bu kapılar bir veya iki kapıdan oluşmaktadır. Kapının açılması esnasında kayar kapaklar birbirinin üstüne binmektedir. Kapandığı zaman kapı aralıklarından hava veya ses geçirme özelliği kaybolmaktadır. Kapı geçişlerinde farklı sistemlerle açılıp kapanan bu kapılar kolaylık sağlamaktadır. Bu kapılar genellikle binanın iç ve dış girişlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca bu kapıların kullanıldığı kapı geçişleri geniş aralıklardan oluşmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmamız kaliteli malzemelerden üretim yapmaktadır. Kapının yapılacağı alanın keşif ve ölçü alma işlemi deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kapı yapımı ve montaj işlemi dahil tüm süreç firmamız tarafından takip edilmektedir. En ince ayrıntısına kadar düşünüp hesap ederek kurduğumuz teleskopik kapı sistemleri müşteri ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır.

Teleskopik Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Teknolojinin hayatımıza getirdiği kolaylıklardan bir olan bu kapılar birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanları: Banka, otel, eczane, mağaza, market, kafe ve restoran, alışveriş merkezi, havaalanı, toplantı ve konferans salonu, eğitim kurumları, kamu binaları, faur girişleri, fabrika giriş ve ara bölmeleri, ofis veya ev bölmelerinde kullanılmaktadır. Kalabalığın yoğun olduğu yerlerde kullanılan teleskopik kapı sistemleri kolay açılır kapanır özelliği ile hizmet vermektedir. Kapının kendine ait birçok özelliği bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden biri olan dar alanları genişletmenin yanında, maksimum geçiş aralığı sunmakta ve yoğun kullanım ihtiyacına cevap vermektedir. Kapı açılıp kapanma sırasında kullandığı enerji sınıfı az tüketim için uygundur. Aralıksız çalışan sistem fazla masraflı değildir. Akıllı mikroişlemci bulunan kapıda, açılıp kapanma hızı, fren ve açıklık kontrolü yapılabilmektedir. Uzaktan kumanda ile idare edilebilen kapı oldukça pratiktir. Tüm bu detayları düşünerek teleskopik kapı sistemleri hizmeti sunan firmamız, hızlı teslimat ile hizmet vermektedir. Özellikle topluma hizmet veren alanların bu tür ihtiyaçlarına kısa süreli çözüm sunmaktayız.

Teleskopik Kapı Sistemleri Fonksiyonları

Kalabalık ortamlarda kullanılan kapıların yoğunluğu karşılaması gerekmektedir. Sürekli arıza çıkaran, kazaya sebebiyet veren sistemler bu alanlarda sıkıntı oluşturmaktadır. Teleskopik kapı sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Kapının fonksiyonlarına baktığımızda;

  • Normal açılıp kapanma hizmeti bulunmaktadır.
  • Gerektiğinde açık bekleme özelliğine sahiptir.
  • Yarı açık yarı kapalı halde durma özelliğine sahiptir.
  • Tam kilitleme özelliği ile ekstra koruma bariyeri ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.
  • Giriş yasayı olan yerlerde sadece çıkış için kullanılabilmektedir.
  • Çıkış yasağı ola yerlerde sadece giriş için kullanılabilmektedir.
  • Üzerinde bulunan emniyet fotoseli sayesinde kapı arasında sıkışmayı önlemektedir.
  • Darbeye karşı koruma camı özelliği bulunmaktadır.

Firma olarak sunduğumuz bu hizmette müşteri için gerekli olan tüm ayarlamaları yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgede teleskopik kapı sistemleri ile ilgili servis hizmetimiz bulunmaktadır. Oluşabilecek arızalara karşı, kapı fonksiyonu ile tüm sorunlarda müşterinin daima yanında olmaya gayret etmekteyiz.

Teleskopik Kapı Sistemleri Kullanılan Sistemler

Her yönden dikkat çeken sistemlerden biridir. Müşterinin en çok merak ettiği konular kapının açılıp kapanma özelliğinin yanında, kapıdan çıkacak sestir. Teleskopik kapı sistemleri üzerinde farklı özellikte fırçasız motor bulunmaktadır. Koruma sistemi özellikleri arasındadır. Elektronik ve mekanik aksak süspansiyon sistemi ile sessiz ve konforlu çalışmaktadır. Hareket, hız ve fren kontrolü kolaylıkla yapılmaktadır. Müşteri talebi ile kapı üzerine elektrik kesilmesi sırasında ortalama 80 kez açma ve kapama yapabilme güç kaynağı kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistem mağduriyeti azaltmaktadır. Ayrıca bu kapılarda geçiş sistemini kart, parmak izi, diz veya dirsek butonu, yüz tanım sistemi ile geçiş kontrolleri yapmak mümkündür. Farklı kademelerden oluşan kapı sistemi konusunda firma olarak yaptığımız işlerle kendimizi kanıtlamış durumdayız. Müşteriye sistem hakkında gerekli bilgileri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden firmamız fiyat konusunda da oldukça uygun hizmet vermektedir. Hizmet vermeye başladığı yıldan itibaren her zaman kaliteli işler sunan firmamız, yaptığı işlerin arkasındadır. Kurulumu tamamlanan teleskopik kapı sistemleri üzerinde sonradana oluşabilecek aksaklıklara karşı servis hizmetimiz bulunmaktadır. Her türlü arıza tamiri işi, bakım işi ve kapının kırılan camını değiştirme işini üstlenmekteyiz. İşinde uzman, güler yüzlü çalışanlarımız her türlü talebi yerine getirmektedir.